Ana sayfa Dizi Haberleri Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonu olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonu olacak mı? Ömer ve Kıvılcım diziden ayrılıyor mu? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisi, son dönemde yaptığı reyting atağı ile de adından söz ettiriyor. Konusundaki hareketlenme, heyecanlı sahneleriyle birlikte Kızılcık Şerbeti dizisi, giderek daha çok merak uyandıran bir dizi olmaya başladı!

Başrollerinde Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen’in rol aldıkları dizinin son günlerde öne çıkan ismi Ceren Yalazoğlu Karakoç oldu. Oyuncu, Nursema rolüyle bir anda gündemin ilk sıralarına çıkmayı başardı! Bir kaç haftadır Nursema karakteri üzerine dizi gündeme geliyor.

Dizide Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün hayat verdikleri Doğa ve Fatih’in ilişkisinden başka karakterlerin hikayelerine de kaymaya başlayan Kızılcık Şerbeti’nde bir başka çift daha var dikkat çeken: Kıvılcım ve Ömer!

İki farklı hayattan gelen Kıvılcım ve Ömer, aşklarını tüm farklılıklarına karşın dolu dizgin yaşıyorlar. Ancak araya geçtiğimiz hafta her iki taraf için de hassasiyet oluşturan durumlar girdi! İçki içilen yemekte Kıvılcım’ın, Ömer’in arkadaşı ile yaşadığı tartışma sonrasında ‘hayat tarzı’ tartışmalarını hızlandıran bir eleştirel diyalog gündeme geldi. Bazı kişilerin RTÜK’e şikayetçi olması ile birlikte diziyle ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başladı!

Son dönemde RTÜK’ün de radarına giren Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım ve Ömer karakterlerinin bu olay sonrasında hikayeden çıkarılacağı şeklinde bazı söylentiler ortaya konuluyordu.

TV Eleştirmeni Sina Koloğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada, Evrim Alasya ve Barış Kılıç’ın kadrodan çıkacağı haberlerine açıklık getirdi. Koloğlu, “Tabii ki devam edecek” yanıtını aldığını belirterek Kızılcık Şerbeti’nin devamında olacaklarla ilgili özel bir tüyoyu da paylaştı!

Buna göre bir ayrılıp bir barışan Kıvılcım ve Ömer’in arasına, Metehan giriyor! Kıvılcım ve Metehan’ın yaşayacakları bir tartışma sonrası Ömer’le arasının açılacağı belirtilmekte. Kıvılcım’ın bir konuda Metehan’a yüklenmesi sonrasında Ömer’le sorun yaşamaya başlayacağını ifade eden Koloğlu, duyumlarına göre dizinin yeni sezonda olup olmayacağı konusuna da “Kulağıma gelen, istek var ama ilerleyen zamanda durumlar ne olur sorusu da sorulmuyor değil” açıklamasını yapmakta.