Ana sayfa Dizi Fragmanları Kızılcık Şerbeti dizisinin 50. yeni bölümünde Kıvılcım ile Ömer arasında önemli gelişmeler var!

Kızılcık Şerbeti dizisinin 50. yeni bölümünde Kıvılcım ile Ömer arasında önemli gelişmeler var!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği dizisi Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 50. Bölümünde neler yaşanacağı ortaya çıktı. Ömer ile Kıvılcım arasında izleyicileri heyecanlandıracak anlar yaşanacak. Ömer, yeniden kazanmak için hamle yapacak. Peki Kıvılcım buna nasıl yanıt verecek? İşte dizinin 50. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Alev, Pembe’ye Abdullah’la olan ilişkilerinin bittiğini söyler. Pembe sonunda muradına ermiştir.

Umut’un dolandırıcılıktan tutuklanması Nursema’yı yıkarken, onun yardımına koşan her zamanki gibi ailesi olacaktır.

Mustafa, oğluna DNA testi yaptırarak kendi oğlu olduğunu öğrenir. Ama bu sefer de Nilay’a yaptığı büyük yanlıştan nasıl döneceğinin derdine düşer. Zülkar ona çeşitli akıllar vererek barışmaları için çabalar.

Kıvılcım’ın kendine karşı olan güvensizliği ve Ömer’e olan ilgisinin bitmemiş olması nedeniyle Ertuğrul büyük bir karar alarak Kıvılcım’dan ayrılır. Bu ayrılığı öğrenen Ömer, Kıvılcım’ı tekrar kazanmak için hiç vakit kaybetmeden harekete geçer.

Fatih ve Doğa boşanma konusunda anlaşarak işi resmiyete dökerler ve kısa sürede boşanırlar. Doğa anne evine döner. Pembe’nin derdi ise Fatih’in bu ayrılık acısını en kısa zamanda atlatmasıdır.

“Kızılcık Şerbeti” yeni bölümüyle 9 Şubat Cuma saat 20.00’de Show TV’de!