Ana sayfa Müzik Koronavirüs tedavisi gören Demet Sağıroğlu’ndan kritik karar!

Koronavirüs tedavisi gören Demet Sağıroğlu’ndan kritik karar!

tarafından ker_def

Demet Sağıroğlu’nun Single’ı ertelendi… Türk pop müziğinin sevilen yorumcularından Demet Sağıroğlu’nun “Yaşadım Saydın mı?” isimli yeni single’ının çıkış tarihi, sanatçının gördüğü koronavirüs tedavisi nedeniyle, ertelendi.

Yapımcı Hakan Eren, 3 Nisan’da dijital platformlar üzerinden müzikseverlerle buluşacak olan “Yaşadım Saydın mı?” isimli single çalışmasının çıkış tarihini erteledi. Eren: “Demet’in tedavisine başlandı. Sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Dualarınızı esirgemeyin” dedi.

Bir süredir NewYork’ta yaşamakta olan ünlü şarkıcı, uzun süren bir hastalık yaşadığını ve çevresindeki sevdiklerinin endişe etmemesini istemişti.

Sağıroğlu, “Çevremizde bir çok kişinin testi maalesef pozitif çıktı ve bütün belirtileri; yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep var. Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomlar olduğunu da duyuyorum Test yaptırmadım.Ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra, iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim” açıklamasında da bulunmuştu.