Ana sayfa Dizi Haberleri Kuruluş Osman dizisi setinde Özge Törer’den Burak Özçivit’e büyük bir gurur havası esiyor!

Kuruluş Osman dizisi setinde Özge Törer’den Burak Özçivit’e büyük bir gurur havası esiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuruluş Osman dizisinin 100. bölümü dolayısı ile sette yapılan kutlamada Bozdağ Film’in sahibi olan Mehmet Bozdağ, bir sözü ile dikkatleri çekti. Pandemi döneminin ilk zamanlarında Kuruluş Osman dizisi toplanmıştı ve o süreçte birçok dizi ekibi sete çıkmak istememişti.

Mehmet Bozdağ, bu durumu hatırlatarak pandemi sürecinde bile set ekibini ikna etmek durumunda kalmadan herkesin işinin başında olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Pandeminin olduğu bir dönemde hikaye başladı. Dünyada hiç kimse sete çıkamazken, biz sete çıktık. Burada bütün ekibi canı gönülden kutluyorum. İyi ki inandınız, sağ olun. Başta Burak olmak üzere herkes canı gönülden çalıştı, biz hiç kimseyi ikna etmek zorunda kalmadık. Bütün ekip arkadaşlarımız sahaya çıktı ve biz 100. bölüme ulaştık.”

100. bölüme ulaşmanın gururunu yaşayan dizinin kadrosunda başrolde yer alan Burak Özçivit, Osman Bey karakteri ile popülerliğini yurt dışında da bir hayli artırdı. Ünlü oyuncu, büyük bir emek vererek bu günlere gelindiğini hatırlattı ve destek sağlayan izleyicilere teşekkür etti.

Dizi ile birlikte setlere ilk kez adımını atan Özge Törer de canlandırdığı Bala Hatun karakteri ile kendisine sektörde iyi bir yer açtı. İnandıklarını ve büyük emek vererek bu yolda ilerlediklerini anlatan Özge Törer, “Gerçekten çok gurur duyuyorum. Her geçen gün büyüdük, hatta imkansızları başardık ekipçe, şahidim. Gurur duyuyoruz, 100 bölüm olduk. İnşallah bu şekilde devam ederiz. Seyircilerimize ve ekibimize gerçekten çok teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

Sette tüm ekip olarak büyük bir inanmışlık ile işlerini yaptıklarından bahseden Özge Törer, “Büyük hayaller var, hedefler büyük olduğu için çabası da o kadar büyük oluyor. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Bence çok büyük bir başarı” dedi.

Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan dizinin kendilerine büyük gurur verdiğinden bahseden yapımcı Mehmet Bozdağ, “100. bölüm boyunca, dünyanın her yerinden izlenir olmak bizi çok mutlu kılıyor. Dünyanın her yerinde izleyicimiz var” açıklamasında bulundu.

Dizinin yönetmenliğini yapan Ahmet Yılmaz da sürekli yükselen bir grafik ile bu günlere kadar gelebildiklerini ifade etti.

Türkiye’de reyting rekorları kırdıklarını ve dünyanın birçok ülkesinde izlendiklerini hatırlatan oyuncu Emin Gürsoy da yaptıkları işin karşılığının gelmesinden memnun olduklarını ve bunun büyük bir onur olduğunu söyledi.