Ana sayfa Dizi Haberleri Kuruluş Osman dizisinde yine büyük değişim için ilk adımlar atıldı!

Kuruluş Osman dizisinde yine büyük değişim için ilk adımlar atıldı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuruluş Osman dizisinde üçüncü sezon tamamlandı ve dizinin ekibi 98. bölüm ile birlikte sezon arası verdi. Burak Özçivit’in Osman Bey karakterinde büyük başarı kazandığı dizi geçen sezona göre iki hafta daha erken bitmiş oldu. Dizi ekibinin Eylül ayına kadar dinlenmesi ve dördüncü sezon öncesinde de önemli düzenlemeler yapılması bekleniyor.

Özellikle Kuruluş Osman dizisinin dördüncü sezon hikayesinin daha etkili olması için senaristler yoğun bir şekilde çalışırken, yapım ekibi de yeni dekorlar üzerinde çalışmalarını başlattı. Zira Kuruluş Osman dizisinin dördüncü sezonu büyük fetihlerin ve büyük tarihi gelişmelerin aktarılacağı bir dönem olacağı için özel bir önem verilmesi gerekiyor.

Dizinin her sezonu öncesinde birbirinden ünlü isimler ekibe katıldı ve bu süreçte birçok yeni karakter ile hikaye sürekli yenilendi. Aynı durum dördüncü sezon öncesinde de gerçekleşecek. Buna ilk ciddi örnek de Dursun Fatih karakteri ile diziye katılan Burç Kümbetlioğlu oldu…

Kuruluş Osman dizisinde yine büyük değişim için ilk adımlar atıldı! 10

Birçok izleyicinin Savaşçı dizisindeki Bayram Bayat karakteri ile tanıdığı oyuncu, aslında 2009 yılındaki Hanımın Çiftliği dizisinde canlandırdığı Ahmet karakteri ile uzun süredir setlerde yer alan bir isim.

Çırağan Baskını, Milat, Akıncı gibi dizilerde de izlediğimiz Burç Kümbetlioğlu en çok da Savaşçı dizisindeki etkili Bayram karakteri ile akıllarda kaldı. Mevlana isimli TRT Dijital dizisinde de yer alan ve çekimleri tamamlayan oyuncu, yeni sezon için Kuruluş Osman için gelen teklifi kabul ederek, ekibe dahil oldu.

Kuruluş Osman dizisinde önümüzdeki yaz dönemi içinde birçok yenilik yapılacak ve son dönemin en iyi reytinglerini alan dizisinin dördüncü sezonunda da aynı başarıyı tekrarlaması bekleniyor.