SON DAKİKA
1 Şubat 2023 16:14

SON HABERLER

Kuzey Yıldızı dizisine yoksa bebek mi geliyor?

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 30 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak olan 49. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin, her bölümü ilgi görmeye devam ediyor. Eğlenceli hikayesi ile göz dolduran dizide Yıldız’ın hamile olup olmadığı da merak konusu oldu.

Kuzey’in kızları ile bacanakların zor anlarının ekrana geldiği tanıtımda Kuzey, Yıldız, Sefer ve Nahide hep beraber tatile çıkmaya karar veriyor. Elindeki teste bakan Yıldız’ın şoke olan hali ise akıllara “Yıldız hamile mi?” sorusunu getiriyor. Şayet bir hamilelik durumu yaşanır ise, izleyicilerin en çok beklediği şey gerçekleşmiş olacak. Diziye ileride bir bebeğin katılması hikayeyi daha da neşelendirecektir. Neler olacağı önümüzdeki Cumartesi akşamı ortaya çıkacak.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 48. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Yıldız da Kuzey gibi konu Feride olunca kendini tutamayıp Engin Ar’ın cezasını kesti ancak bu durum ikili için yeni bir sorunu da beraberinde getirdi. Yaşadıklarından sonra Engin Ar, Kuzey ve Yıldız’dan şikayetçi olmaya karar verdi. Kuzey ise mavişiyle hapislere düşmemek için harekete geçti ve Engin Ar’ı bu kararından vazgeçirmeye çalıştı ancak bu iş sandığı kadar kolay olmadı. Engin Ar’ı vazgeçirmek için Kuzey ve pampaları her yolu denese de, Engin Ar kararından vazgeçmedi.

Önce korkutma yolunu deneyen pampalar, daha sonra ünlü gurmeye kendi işkence yöntemlerini uygulamaya başladı ancak bir sonuç alamadılar. Kuzey, Engin Ar meselesiyle uğraşırken kızları da bacanaklarla beraber kayak merkezine gitti. Gençlerin karın keyfini çıkardığı bu kaçamakta ise başlarına hiç ummadıkları bir felaket geldi. Bacanaklarla beraber kar motoru keyfi yapan kızlar, motorun yakıtı bitince yolda mahsur kaldılar.

Engin Ar, başına gelenlerden sorumlu olanları savcılığa şikayet edince herkes soluğu mahkemede aldı. Tüm çabalarına rağmen Kuzey ve Yıldız hakkında tutuklama kararı çıktı. Gökçe ve Osman ise yola yürüyerek devam ederken, Osman düşerek yaralandı. Herkesin başına türlü belalar gelirken, tüm bunlardan nasıl kurtulacakları ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler