SON DAKİKA
5 Şubat 2023 00:22

SON HABERLER

Show TV’nin Arıza dizisinde ayrılık havası var!

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 19. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Çok aksiyonlu bir bölüm geliyor. Ali Rıza için telaşlanan Halide’nin korku dolu anlarının ekrana geldiği tanıtımda Burak, olanlar yüzünden abisi Murat’tan hesap soruyor. Ali Rıza ve Halide’nin bulunduğu araca saldırı düzenlenmesi gerilimi giderek artırırken, Burak’ın “Baba” diye haykırışı akıllara “Fuat Ersoylu’ya ne oldu?” sorusunu getiriyor. Fuat karakterini canlandıran Levent Can’ın diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu. Yeni bölümde her şey ortaya çıkacak.

Haşmet, Fuat’ı karşısına alır ve geçmişteki acımasız ihanetinin hesabını sormaya başlar fakat Fuat kolay çözülecek gibi değildir. Babasına ulaşmak için her şeyi yapmaya razı olan Burak, karşısında ailenin başındaki isim olan Murat’ı bulur. Murat anlaşmayı bozmak istemediği için kardeşiyle karşı karşıya gelmeyi göze almıştır.

Muzaffer’in ise Ali Rıza’dan bir isteği vardır ve eğer bu isteğini yerine getirmezse diye Muzaffer, onu en kıymetlisi üzerinden tehdit etmiştir. Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ele verecek büyük bir kozu vardır. Ali Rıza sevdiklerine zarar gelmemesi için bedelini ödemek pahasına bir plan yapar.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler