SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 12:46

SON HABERLER

Kuzgun 11. bölüm fragmanında Dila’nın Kuzgun’a şaşırtan sözü!

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 11. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Dila’nın Kuzgun’un ‘Bir sana inanmak isterim. Gelen senden gelsin’ sözlerinden etkilendiği tanıtımda, Rıfat ve Ali, Kuzgun’a güvensizliklerini Dila’ya tekrarlıyor. Kuzgun’un Meryem’e babasıyla ilgili çarpıcı bir soru sorduğu, Bora’nın Kumru’ya şaşırtıcı bir öneride bulunduğu tanıtımda, şıklığı ve güzelliğiyle göz kamaştıran Dila’nın Kuzgun’a ‘Sen beni kıskanıyorsun’ çıkışı ise dikkat çekiyor.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. Videodan Kuzgun dizisinin 24 Nisan Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 11. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

KUZGUN’UN 10. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzgun kanlar içindeki Dila’yı hızla hastaneye getirdi. Dila ameliyata alındı. Dila’nın kendisine sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanması, Kuzgun’un Dila’yla olan ilişkisine bakışını değiştirdi. Dila’nın yaralanmasından kendisini sorumlu tutan Kuzgun, hissettiği derin acıyla birlikte ilk kez inkar ettiği duygularıyla da yüzleşti. Kuzgun’u hastanedeki zor anlarında Kumru teselli etmeye çalıştı.

Dila ameliyattan çıktı ve hayati tehlikeyi atlattı. Kuzgun hastanede ve taburcu olduktan sonra evde Dila’nın üzerine titredi. Bu anlarda Dila’ya olan aşkı, Kuzgun’a kalbinin yerini hatırlattı. Bora’nın düzenlediği saldırıda bacağından hafif yaralanan Seda ile Kartal’ın yolu kesişti. Bu iki insanın yalnızlıkları kalplerine hiç tahmin etmeyecekleri bir tohum bıraktı. Meryem de Kartal’ın paradan kaynaklandığını zannettiği yarasına merhem olmaya çalışırken oğlunun bir sırrını öğrendi.

Dila taburcu olduktan sonra Kuzgun saldırıyı kimin planladığını araştırmaya başladı ve Bora Dağıstanlı’yı öğrenmesi çok uzun sürmedi. Kuzgun yaşananların hesabını kesmek için harekete geçecekken Behram Adıvar duvarına çarptı. Ancak bu engel bile Kuzgun’u durdurmaya yetmedi. Kuzgun, Derviş üzerinden Behram’a da meydan okudu.

Kuzgun, Ali ile bir plan yaptı. Bu plan Kuzgun’u Behram’a götürdü ve Terzi Derviş’in Behram Adıvar olduğu ortaya çıktı. Kuzgun, Behram’ı nam-ı diğer Derviş’i öldürmek üzere silahına davransa da, Behram , Kuzgun’u sevdiklerinin hayatları üzerinden tehdit etti.

‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

İlgili Haberler