SON DAKİKA
2 Ekim 2022 03:34

SON HABERLER

Söz 79. bölüm fragmanında Derya’nın zor anları Yavuz’un çaresizliği!

Söz dizisi 79. yeni bölümde Tim uzun bir aradan sonra ilk kez Yavuz komutanları ile bir operasyona çıkacak… Dizinin yeni bölümünden yayınlanan ilk ön izlemede bu sahneyle ilgili detaylar vardı. Linda’yı yakalayacak olan Yavuz, hedefine ulaşır. Ancak Dragan onların peşinde ve teröristler etraflarını kuşatacak.

Derya’nın hastenedeki zor anları, Yavuz’un çaresizliği ve aksiyon sahneleriyle 22 Nisan Pazartesi akşamı Söz dizisinin 79. bölümü izleyicileri ekran başından kaldırmayacak. Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya ve Sarp Akkaya’nın başrollerinde yer aldığı Söz dizisinin 79. bölümünden ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Peki 79. yeni bölümde başka neler olacak? İşte detaylar:

Yavuz, Derya için zorlu bir mücadele verecek

Linda’yı almak için geldikleri sığınakta Dragan tarafından köşeye sıkıştırılan Tim ve Yavuz eski günlerdeki gibi birlikte omuz omuza mücadele vererek bu durumdan kurtulmaya çalışırlar.

Su ve Nazlı ise hastanede tedavi altındaki Derya’nın yanında ona moral vermeye çalışırken, bir daha yürüyememe ihtimali Derya’nın canını yakmaktadır. Ancak Derya’nın pes etmeye niyeti yoktur.

Linda’nın alınması uluslararası çevrede büyük yankı yapar. Yabancı devletler dört bir koldan Linda konulu haberlerle ülkemize baskı yapmaya çalışırlar fakat Eylem ve Yavuz bu oyunu bozmaya kararlıdır.

Dragan’ın Avrupa’daki çeşitli faaliyetler ve temaslar için yakın adamı Sadık’ı yurtdışına göndermesi üzerine Tim harekete geçer. Hem Sadık’ı alıp Dragan’a ulaşmak hem de yurtdışındaki terör faaliyetlerine engel olmak için çetin bir mücadeleye girişirler.

Bütün hamleleri Yavuz tarafından devre dışı bırakılan Dragan, Yavuz’u can evinden vurmak için büyük bir baskın tertipler. Yavuz, sevdiği kadın Derya ile sınandığı zorlu bir mücadele verecektir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler