SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 05:53

SON HABERLER

Kuzgun 6. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Ters köşe gelebilir!

Başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik, Levent Ülgen gibi isimlerin rol aldığı ‘Ay Yapım’ imzalı ’Kuzgun’ dizisi 20 Mart Çarşamba akşamı 6. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte. Star TV’de yayınlanan Kuzgun dizisi, sürükleyici haliyle dikkat çekiyor. Dizide konuların hızla çözülmesi izleyenleri şaşırtırken, ters köşeler de arka arkaya geliyor.

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 6. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Kuzgun’un vücudundaki dövmeleri görüp, intikam için döndüğünü anlayan Meryem’in, Terzi Derviş’e ulaşıp yardım istediği tanıtımda, Derviş’in cevabı, Kuzgun’un intikam savaşında artık geri dönülmez bir yola girdiğine işaret ediyor . Kuzgun’un Kartal’ı gece dışarı çıkmaması konusunda uyarmasının, polis baskınlarının, Kuzgun’un kıran kırana giriştiği kavganın, Dila’nın Kuzgun’a restinin, Rıfat’ın kelepçelenmesin dikkat çektiği ve merak uyandırdığı tanıtım, yeni bölümde heyecanın katlanacağının ve çarpıcı gelişmeler yaşanacağının da ipuçlarını veriyor. Peki 6. bölümde neler yaşanacak? Videodan 6. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz. Ayrıca dizide ters köşe bir durumda dikkatleri çekmekte.

Olayların giderek hızlandığı dizinin yeni bölüm fragmanında, Rıfat Bilgin’in göz altına alındığı görülüyor.

Geçen haftaki bölümde Kuzgun, Dila’ya Şeref ve Ayhan’ı öldürdüğünü itiraf etmiş ve silahı ona vermişti. Dila ise savcılığa giderek katilin kim olduğunu bildiğini söylemişti.

Fragmanda Rıfat Bilgin’in gözaltına alındığını gören izleyenler Kuzgun’un Dila’ya verdiği silahta Rıfat’ın parmak izi olduğunu düşünüyor.

Eğer izleyicilerin bu tahmini doğru ise, böylelikle büyük bir ters köşenin yapılmış olacağı dizide Rıfat’ın çöküşü, Kuzgun’un da giderek güçlenmesi başlayabilir gibi görünüyor.

Konuların çabuk çözüldüğü ve hızlı ilerlediği dizi için izleyiciler “Başka dizide 1 sezon sürecek olayları 6 bölümde gördük” diye yorumluyor. Senaryodaki bu akıcılık izleyenlerin hoşuna gitse de reyting konusunda da sıkıntı yaşayan dizi için final endişelerini de beraberinde getiriyor.

Kuzgun son yayınlanan bölümüyle Total’de 11. AB’de ise 5. sırada yer almıştı.

Öte yandan, Dila’nın kendisine katil olduğunu itiraf eden Kuzgun’u hemen ele vermesi ama babasının yasa dışı işlerine karşı sessiz kalması da izleyicilerin aklına yatmıyor.

Bakalım Kuzgun’un ilerleyen bölümlerinde neler yaşanacak?

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

İlgili Haberler