SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:40

SON HABERLER

Kuzgun, Dila’yı ateş çemberinin içine atıyor! Kuzgun yeni bölümde büyük trajedi!

Star TV’de Çarşamba akşamları ekrana gelen Kuzgun dizisinde, yeni bir süreç başlıyor. Kuzgun ve Dila arasındaki yakınlaşma, ihanet şüphesi nedeniyle bambaşka bir yere gidecek!

Televizyongazetesi/Detay – Rıfat hapisten çıkıyor ama kaçırılıyor. Bu arada Kuzgun, Dila’nın polisle işbirliği yapıp kendisine ihanet ettiğini öğrenince planlarını değiştiriyor.

14. bölüm 2. tanıtımında Behram’ın “Dila’yı öldürebilecek misin?” sözleri dikkat çekerken, Kuzgun, Dila da dahil olmak üzere hepsini bitereceğini söylüyor.

Kuzgun’un Dila’ya yeni bir oyun oynadığı bölümde, yine ters köşeler geliyor!

İşte Kuzgun 14. bölüm 2. tanıtımı:

14. bölüm özeti:

Kuzgun, Dila’yı ateş çemberine atıyor!

Dila’nın polisle işbirliği yaptığını öğrenmesiyle, Kuzgun geri dönüşü olmayan bir yola girer. Derviş, Dila’nın ihanetinin cezasını kendisinin keseceğini söyler.Kuzgun’un ise planları bambaşkadır. Dila’yı karanlığın en dibine çekecektir. Kuzgun bir yandan da Bilginler Holding’i iflasa götürecek hamlelerde bulunur. Kuzgun’un gerçekleri öğrendiğinden habersiz olan Dila ise aşkla doludur. Babasına rağmen, Kuzgun’la yeni bir döneme adım atabilmek için tarafını net olarak belli eder. Her anını aşık olduğu adamla, Kuzgun’la geçirmek ister. Kuzgun, Dila’yla her bir araya geldiğinde, ihanetin acısıyla, aşkı arasında kalır.

Ali, avukatlarından Rıfat’ın tutuksuz yargılanmasını sağlayabilecek bir yol olduğunu öğrenir. Dila kendini Kuzgun’la geçireceği bir ömrün hayaline kaptırmışken, Kuzgun, Derviş’ten Dila’ya bir görev vermesini ister. Bu görev Dila için hayatının dönüm noktalarından biri olacaktır. Serbest kalırsa Kuzgun’un harekete geçeceğini bilen Rıfat, Ali’ye Kuzgun’u hayatlarından çıkarması için bir talimat verir.

Sevkiyat gecesi, Dila hiç beklemediği bir oyunun içine düşerken, Kuzgun da kendisine kurulan pusudan habersizdir. Mahkeme günü gelir ve Ali ile çevirdikleri oyunun ardından Rıfat hakkında tutuksuz yargılanma kararı verilir. Fakat Kuzgun’un Rıfat’ın eli kolu serbestçe dolaşmasına izen vermeye niyeti yoktur. Rıfat’ın dışarı çıkmasıyla birlikte Kuzgun dört bir yandan Bilginler’e savaş açar. Hedefinde önce Ali, sonra Rıfat vardır. Diğer taraftan Derviş, kendisine karşı üst üste yanlışlar yapan Dila’ya ve ailesine ağır bir bedel ödetmek için harekete geçer. Bir yanda Kuzgun, diğer yanda Derviş, Dila’yı sonu büyük bir trajediyle bitecek çemberin içine alacaktır.

İlgili Haberler