Ana sayfa Dizi Haberleri Kuzgun dizisinde sürpriz bir isim ortaya çıkıyor! Dengeleri değiştirecek bu kişi kim?

Kuzgun dizisinde sürpriz bir isim ortaya çıkıyor! Dengeleri değiştirecek bu kişi kim?

tarafından zk zk

Star TV’de ekrana gelen Kuzgun dizisinin 4. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizinin yeni bölümünde Şeref’i vuran Kuzgun, intikam ateşiyle yanıp tutuşurken, Şeref’in oğlu Bora ortaya çıkıyor.

Bora’nın, babasının vurulmasından sonra sürpriz bir şekilde ortaya çıkmasıyla, Kuzgun için zor bir süreç başlayacak.

Dila’nın aşkını itiraf ettiği Kuzgun, nasıl bir yanıt verecek merakla beklenirken kızkardeşi Kumru’nun sözleri yüreğine ok gibi işleyecek.

Kuzgun dizisinde sürpriz bir isim ortaya çıkıyor! Dengeleri değiştirecek bu kişi kim? 7

Rıfat, Kuzgun’un Şeref’i vurup kendisine dokunmamasından sonra onunla ilgili düşüncelerinde karışıklık yaşayacak. Olayı öğrenen Ali de Kuzgun’la ilgili kendini sorgulamaya başlıyor.

İşte Kuzgun 4. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kuzgun ve Dila’ya büyük tuzak!

Kuzgun ile Kesik’i yan yana gören Dila’nın kalbi paramparça olur. Dila’nın Kuzgun’a olan güveni de yara almıştır. Ona yeniden canını emanet edecek kadar güvenip güvenemeyeceğini anlamak için, tehlikeli bir hamle yapar. Bu hamle kısa bir süreliğine duygularına yenilmeleri, sımsıkı sarılmaları ile sonuçlanır. Ama Dila, Kuzgun’u sınamaya devam edecek ve aralarında keskin bir yüzleşme yaşanacaktır. Meryem, yıllar sonra ilk kez Rıfat’ın karşısına çıkar ve ikili arasında kelimenin tam anlamı ile bir söz düellesu yaşanır. Kuzgun ile Kumru da yine yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun’un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kuzgun, Şeref’le yaptığı anlaşmadan sonra, Rıfat’ı ortadan kaldıracağı günün planını yapar. Ancak Kuzgun’un planı, vereceği kurbanla altüst olur. Kuzgun’un alacağı bu ağır darbeden sonra, Kuzgun ile Dila arasında iyileşmesi zor bir yara ve uçurum açılacaktır. Kuzgun artık intikam yolculuğunda keskin bir dönemece girmiştir. Bu yolda ya ölecek, ya da hayatta kalmaya devam edecektir.