SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:42

SON HABERLER

Kuzgun dizisinde sürpriz bir isim ortaya çıkıyor!

Star TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Barış Arduç ile Burcu Biricik’in oynadığı Kuzgun dizisinin kadrosuna yeni bir isim katılıyor.

Ay Yapım imzalı diziye, Kuzgun’un sağ kolu olarak katılacak yeni karakteri Ferit Kaya oynayacak.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ‘Kuzgun’da; Cihan karakterini canlandıracak olan Ferit Kaya, dizide ilk kez Çarşamba akşamı yayınlanacak 7. Bölümden itibaren yer alacak. Terzi Derviş’in (Settar Tanrıöğen) Kuzgun’un (Barış Arduç) yanına verdiği, tam bir görev adamı olan Cihan, yeni girdiği sevkiyat işinde Kuzgun’un sağ kolu olacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da.

İlgili Haberler