SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 12:43

SON HABERLER

Kuzgun dizisinde tehlikeli rest! Dila’nın vurulmasıyla Kuzgun, Behram’a silah çekecek!

Star TV’nin sevilen dizisi Kuzgun’un Çarşamba akşamı ekrana gelecek 10. bölümünde Kuzgun, Dila’yı hastaneye yetiştiriyor. Büyük korku yaşayan Kuzgun, Dila’nın vurulmasından sonra çok sarsılacak.

Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizide Kudret’in “Kuzgun senin içinden çıkmak istediğin dünyanın ta kendisi” sözleriyle Dila’yı uyarıyor.

Bu arada Kuzgun, Behram Adıvar’a savaş açıyor! Terzi’nin “Dila yüzünden Behram’ı karşına alma” sözüne karşın Kuzgun durmayacak! Dizinin yeni bölümünden yayınlanan 2. tanıtımda Kuzgun ve Behram’ın karşılaştığını düşündüren sahne heyecan yarattı.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kuzgun kanlar içindeki Dila’yı hızla hastaneye getirir. Dila ameliyata alınır. Dila’nın kendisine sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanması, Kuzgun’un Dila’yla olan ilişkisine bakışını değiştirir. Dila’nın yaralanmasından kendisini sorumlu tutan Kuzgun, hissettiği derin acıyla birlikte ilk kez inkar ettiği duygularıyla da yüzleşir. Kuzgun’u hastanedeki zor anlarında Kumru teselli etmeye çalışır.

Dila ameliyattan çıkar, hayati tehlikeyi atlatır. Kuzgun hastanede ve taburcu olduktan sonra evde bir an olsun Dila’yı yalnız bırakmaz, üzerine titrer. Bu anlarda Dila’ya olan aşkı, Kuzgun’a kalbinin yerini hatırlatacaktır. Öte yandan, Bora’nın düzenlediği saldırıda bacağından hafif yaralanan Seda ile Kartal’ın yolu kesişir. Bu iki insanın yalnızlıkları kalplerine hiç tahmin etmeyecekleri bir tohum bırakacaktır.

Diğer tarafta, Meryem de Kartal’ın paradan kaynaklandığını zannettiği yarasına merhem olmaya çalışırken oğlunun bir sırrını öğrenir. Dila taburcu olduktan sonra Kuzgun saldırıyı kimin planladığını araştırmaya başlar. Kuzgun’un saldırının arkasındaki ismin Bora Dağıstanlı olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. Kuzgun yaşananların hesabını kesmek için harekete geçecekken Behram Adıvar duvarına çarpar.

Ancak bu engel bile Kuzgun’u durdurmaya yetmeyecektir. Kuzgun, Behram’ın korumasına rağmen Bora’yı hayatlarından silip atmaya kararlıdır. Kuzgun, Derviş üzerinden Behram’a da meydan okur. Kuzgun, Bora’yı yok etmek için savaş ilan eder. Ali’nin bu savaştaki tarafı, bütün dengeleri değiştirecektir. Dila, Kuzgun’un Bora’yı öldürme planı yaptığını öğrendiğinde artık ok yaydan çıkmıştır. Kuzgun, Behram’a rağmen planını uygulamaya koyduğunda, Dila hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacaktır.

İlgili Haberler