Ana sayfa Dizi Fragmanları Kuzgun’da Güneş ile Dila ve Ferman ile Kuzgun savaşı başladı! (18. bölüm 2. fragmanı izle)

Kuzgun’da Güneş ile Dila ve Ferman ile Kuzgun savaşı başladı! (18. bölüm 2. fragmanı izle)

tarafından admin

Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrolünde oynadıkları ve Star TV’de yayınlanan Kuzgun dizisi, geçtiğimiz hafta 2.sezonuna 17.bölümle birlikte başlamıştı. Ferman Koruoğlu karakteriyle diziye Onur Saylak’ın katılması izleyiciyi heyecanlandırdı.Ayrıca Güneş karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya da artık hikayede güçlü bir noktada olacağını gösterdi.

Dila, Kuzgun’a “Kendini kaybetmenin yolunu müthiş bulmuşsun.Kendi aranızda böyle haberleşmek için özel yöntemleriniz var mı? Karın damladı falan” diye konuştu. Kuzgun ise “Eski karın diyecektin herhalde. Malum sen benim eski karımsın” diyerek lafı yüzüne çarptı. Güneş ile Dila da birbiri ile didişmeye başlıyor. Kuzun ve Ferman arasındaki savaş da başlıyor…Neşe karakteriyle diziye katılan Tülay Günal da önemli bir noktada bulunuyor… Neşe’nin yıllardır herkesten sakladığı mektubun sırrı ortaya çıkacak. Meryem bu sırrı öğrenince bayılacak.

Kuzgun 18. bölümden 2.fragman yayınlandı.

Peki 18.bölümde izleyicileri neler bekliyor? İşte detaylar:

Kuzgun’un kentsel dönüşüm projesinde Ferman’la ortak olması Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşı resmen başlatır. Artık her arenada bu iki isim karşı karşıya gelecektir. Kuzgun’un kendisini ortaklığa mecbur etmesinin acısını Ferman üst üste hamlelerle çıkarır. Kuzgun, önce Dila, ardından da Ferman ile önemli yüzleşmeler yaşar.

Kuzgun mahallesinin haklarını korumaya çalışırken, Ferman’ın yeni teklifiyle çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Meryem, oğlu Kuzgun’u Güneş’le bir arada görmekten mutlu olduğu için Güneş’i evlerine yemeğe davet eder. Güneş’in şüpheli hareketleri Dila’nın dikkatinden kalmaz. Kuzgunların evindeki yemeğe Dila şahit olur. Bu an, Kuzgun’la Dila arasında sarsıcı bir yüzleşme yaratır. Kuzgun, Dila’nın kendisine olan aşkının bitmediğinden emin olur. Kuzgun’un, Dila’nın Ferman’la evlenme kararına dair iddiaları, Dila üstünde çok farklı bir etki yaratacaktır.

Güneş’in Kuzgun’un hayatında kalmak için söylediği yalan, çok büyük tehlikelere gebedir. Dila, bu süreci sessizce izlemeyecektir. Ferman’ın geçmişine, ailesine dair Dila’yla paylaşacağı anlar, Dila’nın Ferman’la ilişkisinde yeni bir dönem aralar. Bu sırada Kuzgun ile Ferman arasındaki savaş ailelere sıçrar. Bir yandan ailesi, diğer yandan mahallesi için savaşan Kuzgun, kendini farkında olmadan geri dönüşsüz bir yolun içinde bulur. Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşın her geçen gün şiddetlendiğini fark eden Neşe, bu savaşa bir son vermek için çok radikal bir hamlede bulunur. Neşe’nin yıllardır herkesten sakladığı mektubun sırrı ortaya çıkacaktır.