SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 04:35

SON HABERLER

Lalin kime benziyor? Sinem Kobal ilk kez net konuştu!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Sinem Kobal ile Burçin Terzioğlu ikilisi buluştu ve kameralar da o an yanlarındaydı… Etiler’de bir araya gelen iki ünlü ismin yakın arkadaş oldukları zaten biliniyordu. 2020 yılının Ekim ayında kızı Lalin’i dünyaya getiren Sinem Kobal’ın eski fit hallerine de kısa sürede döndüğü gözler önüne serildi.

Sinem Kobal ise hayatında her şeyin yolunda olduğunu ve sağlığının da iyi olduğunu belirtti. Kobal, “Ben de zaten bir şey yapmıyorum. Evdeyim, Lalin ile ilgileniyorum, o da büyüyor. Bir yandan da çok yakın bir arkadaşımız doğum yaptı, onu ziyarete geldik” diye konuştu.

Anneliğin güzel geçtiğini belirten Kobal, “Her bebek melek. Büyüyor, tabii ki çok keyifli. Çok güzel bir duygu. Allah isteyen herkese nasip etsin. Şu anda ben Lalin’in keyfini çıkartıyorum. Bu zor günlerde, pandemide de Lalin bize neşe kaynağı oldu” dedi.

Lalin’in kime benzediği sorusu üzerine oyuncu, eşinin sözlerine atıf yaparak, “Annesine benziyor ama içinden bir Kenan bakıyor” diye tekrarladı.

Kızının 5,5 aylık olduğunu ve büyüdükçe her gün de değişim kaydettiğini anlatan Sinem Kobal, “Ama bence de bana benziyor” ifadesini kullandı.

Kızı ile kendisi ilgilenen oyuncu, setlere dönme konusunda ise daha çok erken olduğuna değindi. Kobal, “Tabii ki olacak ama şu an çok erken” ifadesini kullandı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler