Ana sayfa Dizi Haberleri Mahkum dizisi hayranları isyan ediyor, bu kadar saçma bir karar olamaz!

Mahkum dizisi hayranları isyan ediyor, bu kadar saçma bir karar olamaz!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Mahkum dizisinin 17 bölümü geride kaldı ve perşembe akşamı yayınlanan bölümde Cemre karakterinin ayrılığı herkesi derinden sarstı. Seray Kaya’nın canlandırdığı karakterin öldüğü 18. bölümde duyuruluyor ama zaten izleyiciler önceden kulis bilgileri almıştı. Seray Kaya’nın ayrılığı en başından bu yana saçma bulundu. Ancak dizi hayranları, hikaye gereği diye söylenen gerekçeyi yeterli bulmuyor.

Sosyal medyada yorumlarda bulunan birçok dizi hayranına göre yapılan bu hamle ile hikaye daha da zayıfladı… Mahkum dizisinin Ramazan ayı ve havaların ısınmaya başlaması ile birlikte bir grup izleyicisini kaybettiğini düşmekte olan reytinglerden anlayabiliyoruz. Dizinin hikayesinin çok daha ilginçleşmesi ve Cemre karakterinin de buna katkı sağlaması beklenirken, başrol oyuncusunun kadrodan ayrılması ne kadar mantıklı bir karar?

Mahkum dizisi hayranları isyan ediyor, bu kadar saçma bir karar olamaz! 8

Dizinin sadık izleyicileri senaristlerin bu ayrılık kararını eleştiriyor ve bunun zamansız olduğunu ve gereksiz bir ayrılık yaşandığını yorumlarıyla belirtiyor. Bir dizi hayranı Cemre karakterinin ayrılığına şu sözlerle isyan etti:

“Daha kendi isteğiyle aldığı bir davayı bile kazanmadan, Fırat’ın dizinin başındaki tavrını ona yedirmeden, beraber Barış’ı ve destekçilerini haklamadan gidemezdi. Hiç gitmemeliydi zaten. Fırat ile olurlardı! Belki zaman alırdı ama olurdu. Yapmayacaktınız. Sasha kadar iğrenç bir karakter görmedim. O da ölsün sürüne sürüne.”

Mahkum dizisi hayranları isyan ediyor, bu kadar saçma bir karar olamaz! 9

Cemre karakterinin diziden ayrılması büyük tepki çekti ve izleyicilere göre de hikaye bundan zarar görecek. Hem karaktere hem de Seray Kaya’ya haksızlık yapıldığını düşünen Mahkum dizisi hayranları, gerçekleri öğrenmiş bir Cemre karakterinin hikayeye çok daha iyi hizmet edebileceğini düşünüyor.

Ancak senaristler Cemre’nin ölüm kararını verdi ve bu da gerçekleşti. Seray Kaya, sosyal medya paylaşımı ile arkadaşlarına teşekkür ederek ekipten ayrıldı. Mahkum dizisinde bu yaşananlar ise izleyiciler tarafından sosyal medyada sert şekilde eleştirilmeye devam ediyor.

Cemre karakterinin ayrılığının reytinglere olumsuz etkisi olup olmayacağını 21 Nisan perşembe günü yayınlanacak olan 18. yeni bölümde görebileceğiz. İşte yeni bölümden ilk fragman: