Ana sayfa Dizi Fragmanları Mahkum dizisinde Fırat, hiç beklenmedik bir hamle yapıyor!

Mahkum dizisinde Fırat, hiç beklenmedik bir hamle yapıyor!

tarafından ker_def

Mahkum dizisinin 28. yeni bölümü 6 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00’da Fox TV’de izleyicilerle buluşacak. Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun muhteşem performanslar sergilediği dizinin hikayesinde yine çok ilginç olaylar izleyicileri bekliyor.

Mahkum dizisi 28. yeni bölümde; Dadaloğlu’ndan gelen liste sonucu Hacı’nın kardeşi Zeyyat’ın öldürülmesi, Hacı’yı perişan eder. Can dostunun acısını paylaşan Fırat, bir yandan da kontrolü elinde tutmak zorundadır.

Hacı’nın acısıyla hareket edip, hata yapmasına engel olmaya çalışırken Barış’a karşı sağlam bir adım daha atar. Barış’ın vaat ettiği her şeyi rehin tutulan mahkuma vererek, Barış’ın hiç beklemediği bir hamle yapmıştır.

Fırat’a rehin aldığı mahkuma ulaşmaya çalışan Barış, öte tarafta Büge’nin sadakatini test etmektedir. Büge’nin Dadaloğlu ile buluşması demek, yeraltına inmeyi hak etmesi demektir.

Büge’nin sadakatinin yanında, Fırat mahkum hamlesiyle Barışlar’ın saklandığı mekana bir adım daha yaklaşmıştır. Mahkumlardan ayrı düşen Barış, Fırat’tan hiç beklemediği bir darbe yer. Barış, Büge ile birlikte aşağı inmeyi başaracak mıdır?