SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 11:41

SON HABERLER

MasterChef Türkiye 29. Bölüm Tanıtımı İzle

tv8 ekranında izleyicilerle Pazartesi ve Salı günleri izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Programın sonlarına yaklaşılırken heyecan da iyice arttı. MasterChef Türkiye yarışmasının 29. yeni bölümü 10 Aralık Pazartesi akşamı tv8 ekranında izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümden yeni görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Masterchef Türkiye Mutfağı; yeteneklerini sergileyecek Masterchef adaylarını bekliyor! Ancak bu mutfağa girebilmek o kadar da kolay olmayacak. Binlerce başvuru arasından seçilen 30 yarışmacı adayı Masterchef Türkiye’de kalabilmek için temel becerilerini ve hünerlerini Masterchef mutfağında gösterecek. İşler, bu mutfağa girmekle de bitmiyor. Bu mutfakta kalmak da bu mutfağa girmek kadar zor. Bakalım kimler bu yetenekli 14 yarışmacıdan biri olacak?

Birbirinden farklı yeteneği olan 14 Masterchef adayı, Türkiye’nin Masterchef’i olmak için her hafta sonu bazen stüdyoda, bazen stüdyo dışında kıyasıya bir rekabet sergileyecek.

Yemek pişirme sanatının en ince detaylarını profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu’ndan, yemek yapma tutkusunun hırsa nasıl dönüştüğünü de yarışmacılardan öğreneceğiz.

Uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi Türkiye’nin yeni Masterchef’i olma gururunu yaşayacak ve büyük ödülün de sahibi olacak.

İlgili Haberler