SON DAKİKA
11 Ağustos 2022 17:07

SON HABERLER

Masum 10 Şubat Çarşamba 325. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 10 Şubat Çarşamba tarihli 325. bölüm fragmanıyla izle7.com’da. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

325. yeni bölümde; Kokila kalp krizi geçirir. Annesini üzdüğü için pişman olan Ahem gözyaşlarına boğulur. Kokila kurtulacak mı? Kokila Ahem’i kaybetmeye dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Ahem ilk başta onun oyun oynadığını düşünür. Fakat gerçeği gördüğünde büyük bir telaş yaşar ve Kokila’yı hastaneye götürür. Doktor Kokila’yı yoğun bakıma kaldırır ve durumunun kritik olduğunu söyler. Ahem annesine inanmadığı için çok pişman olur.

Gopi Ahem’in bir köşede ağladığını görünce onun yanına gider ve pişman olmak için çok geç olduğunu söyleyerek kızar. Yaşam savaşı veren Kokila kurtulacak mı?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler