Ana sayfa Sosyal Medya Masumlar Apartmanı dizisinin Neriman’ı Gizem Katmer evlendi!

Masumlar Apartmanı dizisinin Neriman’ı Gizem Katmer evlendi!

tarafından sevda

Televizyogazetesi.com/Detay – TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı ‘Neriman’ karakteriyle tanınan oyuncu Gizem Katmer evlendi.

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın paylaştığı ve geçtiğimiz haftalarda final yapan ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde rol alan genç oyuncu Gizem Katmer, bir süredir sanat yönetmeni Güçlü Aydoğdu ile aşk yaşıyordu.

Geçtiğimiz ay aile arasında yapılan bir tören ile nişanlanan ünlü çift mutluluğa evet dedi. Gizem Katmer ile Güçlü Aydoğdu,  aileleri ve arkadaşlarının katıldığı törenle evlendi.

Çiftin düğününden ilk kare Gizem Katmer’in ‘Masumlar Apartmanı’nda ‘Safiye’ karakteriyle ablasını canlandıran oyuncu Ezgi Mola’dan geldi.

Ezgi Mola, rol arkadaşının fotoğrafını “Ay benim güzelim bugün evleniyor. Çok güzelsin canım Gizem sözleriyle kendi instagram hesabında yayınladı.

Modacı Züleyha Kuru imzalı bir gelinlik giyen güzel oyuncu, düğününden pek çok romantik kareyi kendi instagram hesabında da paylaştı.

blank

Gizem Katmer, henüz dizi izleyicileri için yeni bir isim olsa da, 1995 doğumlu olan genç oyuncu,  Masumlar Apartmanı ile izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı. Oyuncu daha önce Aşk ve Büyü isimli bir sinema filminde rol almıştı. Ayrıca Ulrie ve Açık Aile, Çirkin ve Kozalar isimli tiyatro oyunlarında da oynadı .

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncunun geniş bir kitle tarafından tanınmasını sağladı. Gizem Katmer, daha önce verdiği bir röportajda, Masumlar Apartmanı dizisinde en zorlandığı sahnenin küvet sahnesi olduğunu belirtmiş, “Zorlandığım sahneler, bana daha fazla keyif veriyor” demişti.