Ana sayfa Dizi Haberleri Maviye Sürgün isimli Türk dizisini Güney Amerika’da milyonlarca izleyici heyecanla bekliyor!

Maviye Sürgün isimli Türk dizisini Güney Amerika’da milyonlarca izleyici heyecanla bekliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Damla Sönmez, Caner Cindoruk ile Serkan Altunorak’ın başrollerinde yer aldığı Maviye Sürgün isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı ve diziye özellikle Güney Amerika’daki Türk dizisi hayranlarından büyük bir ilgi gösterildi.

Bir süredir Marmaris’in Selimiye bölgesinde çekimleri devam eden dizinin öncelikle Güney Amerika ülkelerinde gösterileceği ve daha sonra Türkiye’de izleyicilerle buluşacağı belirtiyordu. Dizinin ilk fragmanını izleyenler, çok güzel bir hikaye olduğunu ve heyecanla beklediklerini belirten yorumlar paylaşıyor. Arjantin’in Telemundo televizyon kanalında yayınlanacak olan dizinin çok ilginç ve izleyenleri etkileyen bir senaryosu olduğu ilk fragmandan anlaşılıyor.

Dizinin ilk bölüm fragmanındaki görüntüler ve hikayenin bir hayli derin olması da izleyenlerin merakını artırdı. Karısını kaybeden bir adamın çocukları ile birlikte her yaz gittiği tatil bölgesinde, yaşama yeniden tutunma isteği, bir gün fırtınalı denizde bir kadını kurtararak bambaşka bir noktaya doğru ilerleyecek.

Maviye Sürgün dizisinin ilk fragmanının yayınlanması Türkiye’den daha çok yurt dışındaki dizi hayranlarında heyecan yarattı.

Birçok paylaşım yapan özellikle Güney Amerika’daki Türk dizisi hayranları, sosyal medyada büyük bir etkileşim yarattı ve hikayeyi heyecanla beklediklerini belirten birçok yorum paylaştı. Damla Sönmez de yaptığı açıklamada diziyle ilgili önemli bilgiler vermişti .

Damla Sönmez, “Çok da güzel bir kadromuz var. Çekimler çok keyifli geçiyor. Yayın tarihi şu anda belli değil. Önce Latin Amerika ülkelerinde yayınlanıp, ondan sonra Türkiye’ye gelecek” şeklinde konuştu.

Mesleğine ara vermek zorunda kalan su altı taarruz timinde görevli bir asker ile, ufak tefek dolandırıcılıklar yapan bir kızın hikayesini Maviye Sürgün isimli dizide izleyeceksiniz.