SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 19:41

SON HABERLER

Mehmetçik Kutlu Zafer 26. yeni bölümünde Üsküplü’nün büyük kararı!

Esareti kabul etmeyen kahramanların dünyanın en güçlü ordularından birine karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatan “Mehmetçik Kutlu Zafer” 11 Aralık alı günü 26. yeni bölümüyle TRT1 ekranlarında!

Türk Neferlerinin tellerle imtihanı Halil Albay’ın emirlerini dinlemeyerek baskına gitmesi, Nurettin Bey’in ani bir
karar vermesine neden olur. Nurettin bey, hemen Kut şehrine hücum harekatı yapılmasını ister. Hazırlıklar yapılır… Fakat şehri koruyan teller vardır ve bu teller kesmeleri için tel makasları gerekmektedir…

Gizli casus aracılığıyla Hamilton ile iletişimde olan Mehmet, tel makaslarını bozup, Türk neferlerini hareketini engellemek istemektedir. Mehmet bu hain planında başarılı olabilecek midir?

Üsküplü’nün kararı

Üsküplü, Fatma’nın yüreğinde yaktığı ateşi dindirmenin yollarını arar… Artık tek aşkı vatan aşkıdır ve İngilizler’i Kut şehrinden atmadan durmayacaktır. Yakup, Türk ordusunun hücum harekatı yaptığı haberini getirir. Bunun büyük bir intihar olduğunu bilen Üsküplü Türk neferlerini kurtarabilecek midir?

Hamilton’ın Yeni Görevi

Hamilton, Generalden şehri koruma görevini alır. Askerinin başında savaşa giren Hamilton, acımayacak ve zaferi elde etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır…

Yapım: Bozdağ Film
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Kamil Aydın
Senaryo: Mehmet Bozdağ, Uhud Tekin, Yeşim Aslan

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Cansu Tosun, İsmail Ege Şaşmaz, Ogün Kaptanoğlu, Berk Erçer, Özgü Kaya, Dilşad Çelebi, İsmail Hakkı, Semih Ertürk, Cansu Fırıncı, Tansu Taşanlar, Fatih Dönmez, Emre Narcı, Yiğit Uçan,Burak Alp Yenilmez, Atakan Yarımdünya, Gökhan Karacık,Yıldırım Gücük, Hakan Örge, Mehmet Çevik ve Hakan Vanlı.

İlgili Haberler