SON DAKİKA
20 Eylül 2019 08:13

SON HABERLER

Melek ve Demir’i şok eden söz! – Şahin Tepesi 4. Bölüm

Şahin Tepesi dizisinin 4. yeni bölümü 14 Aralık Cuma günü izleyicilerle atv ekranında buluştu. Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Aybüke Pusat ve Boran Kuzum’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü yine entrikalarla doluydu. Dizinin 4. bölümünden önemli sahneler youtube’daki resmi kanalında yayınlandı.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki 4. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar:

Tuna, büyük sırrının Mete’nin koz olarak kullandığını öğrendiğinde büyük panik yaşar. Mete ise beklenmedik bir olayla köşkten uzaklaşmak zorunda kalır. Bu durum Tuna’ya zaman kazandırırken Mete’yi durdurmak için harekete geçmesini sağlayacaktır.

Birbirlerinin eksenine girmeye başlayan Efe ve Verda’nın yakınlaşmaları ikisini de farklı duygulara sürükler. Bu yakınlaşmanın tanığı olan Tuna ise yeni yeni filizlenen aşka engel olacağının sinyalini verecektir.

Melek’in üzerinde çalıştığı kokuyu hiç beklemediği bir anda bulması ona yeni ufuklar açar. Üretime geçebilmek için bir ortağa ihtiyacı vardır. Ortak arayışında olan Melek’in durumundan haberdar olan Tuna karşı atağa geçerken yapacağı hamle ile Melek’i bambaşka bir karara sürükler. Bu karar Ceylan tarafında da bazı dengelerin değişmesine neden olacaktır.

Olayların kontrolünü elinde tutmaya çalışan Tuna’ya asıl sürpriz beklemediği bir anda gelir. Bu durum Tuna’yı uçurumun eşiğine getirirken son anda yaşanacaklar bambaşka gelişmelere sebep olacaktır.

Şahin Tepesi her cuma atv’de…

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen: : Hilal Saral
Senaryo : Melek Gençoğlu
Oyuncular : Zerrin Tekindor (Tuna), Ebru Özkan (Melek), Murat Aygen (Demir), Aybüke Pusat (Verda), Boran Kuzum (Efe), Mustafa Mert Koç (Cem), Leyla Tanlar (Deniz), Esra Dermancıoğlu (Ceylan), Kaan Taşaner (Erkan)

İlgili Haberler