Ana sayfa Dizi Fragmanları Menajerimi Ara dizisinde sürprizler üst üste geliyor!

Menajerimi Ara dizisinde sürprizler üst üste geliyor!

tarafından ker_def

Star TV ekranında izleyicilerle Pazar akşamları buluşmaya devam eden Menajerimi Ara dizisinin 29. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin 29. bölümünde konuk oyuncu olarak Sedef Avcı’nın yer alacağı ortaya çıkmıştı. Ayrıca bir başka sürpriz daha var. Ünlü oyuncu Özge Borak da dizide hayranları ile buluşacak.

Menajerimi Ara geçtiğimiz hafta Teşkilat dizisinin başlamasından olumsuz etkilenen dizilerden birisi olmuştu. Yapımın yeni bölümde elde edeceği sonuçlar da merakla bekleniyor. Peki dizide neler izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Dicle ve Barış yeni bir proje için deneme çekimlerine gittiklerinde aynı rol için Ömer’in de orada olduğunu görürler. Bu durum, Barış’ı sinirlendirirken Dicle’yi zor durumda bırakır.

Çınar, oyuncusu Sedef Avcı’yı yeni bir film projesi için ikna etmeye çalışır ancak Sedef’i komedyenlik sevdasından vazgeçirmek düşündüğü kadar kolay olmaz. Üst üste yaşanan gergin olaylardan sonra moral vermek için Barış’ı görmeye giden Dicle, Ayla’dan hiç beklemediği bir tepki alır.

Peride, Beren için ilginç bir adım atarken Feris ve Serkan ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanır. Dicle ve Kıraç, yazar Cahide’nin kitabının film hakları için karşı karşıya gelirken Dicle’nin yaptığı hamle Kıraç’ı şaşırtır.

Gizli saklı olan bütün sırların ortaya dökülmesi ise ajanstaki bütün taşları yerinden oynatır.