Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Menajerimi Ara dizisini sarsan bir garip evlilik teklifi!

Menajerimi Ara dizisini sarsan bir garip evlilik teklifi!

tarafından ker_def

Star TV’de ekranlara gelen Ay Yapım’ın bu sezon ilgiyle takip edilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 21. bölümünden yeni bir tanıtım daha seyirciyle buluştu. Pazar akşamlarının ilgi gören dizilerinden olan Menajerimi Ara’nın eğlenceli bölümlerine bir yenisi daha ekleniyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikayesi ile göz dolduran dizi, geçtiğimiz bölümde reytinglerinde bir miktar yükseliş yaşamıştı. Yeni bölümün nasıl sonuçlar getireceği de çok merak ediliyor.

Tanıtımda Serkan (Serhat Teoman) ve Feris’in (Canan Ergüder) yakınlaşmaları ve Serkan’ın Feris’e evlilikle ilgili sorduğu soru dikkat çekerken Barış (Deniz Can Aktaş), Dicle (Ahsen Eroğlu) ile vakit geçirebilmek için geçirdiği kazayı bahane ediyor. ‘Menajerimi Ara’nın pazar günü ekranlara gelecek olan ve usta oyuncu Tamer Levent’in konuk olduğu yeni bölümünde Dicle, Tamer Levent’e karşı olan hayranlığını gizleyemiyor.

Beren (Yaprak Medine) ise babasıyla arasındaki buzları eritirken, Kıraç’ın (Barış Falay) Serkan’la ilgili isimsiz bir not alması Serkan’a dair olan şüphelerini giderek artırıyor. Dizi setinde başına gelen talihsiz kaza sonucu kolundan vurulan Barış, kazasını bahane ederek Dicle’yle yalnız kalmanın fırsatını kolluyor. Dicle, Barış’ın numara yaptığını kısa sürede anlarken, ikilinin eğlenceli ve romantik anları ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümüne damga vuruyor.

Öte yandan Serkan’la arasına mesafe koymak isteyen Feris, şimdiye kadar gösterdiği sert tavrına rağmen onunla yemeğe çıkmayı kabul ediyor. Serkan’ın Feris’e ona evlilik teklifi etse ne cevap vereceğini sorması, Feris’e büyük bir şok yaşatırken yeni bölüm heyecanını ise ikiye katlıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun oyuncu kadrosunu oluşturduğu ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!