Ana sayfa Dizi Haberleri Miray Daner ile Deniz Can Aktaş ikilisi reyting rekabetine sert dalış yapacak!

Miray Daner ile Deniz Can Aktaş ikilisi reyting rekabetine sert dalış yapacak!

tarafından ker_def

Hudutsuz Sevda dizisinin yayın günü ateş çemberi gibi olacak! Perşembe akşamları yayınlanacak olan diziler arasına Hudutsuz Sevda isimli proje de katıldı. Fox TV ekranında izleyicilerle 21 Eylül’den itibaren buluşacak olan yeni dizinin başrollerinde Miray Daner ile Deniz Can Aktaş bulunuyor. İki genç oyuncu da son dönemin dikkat çeken projelerinde başarılı rollere imza attı.

Hudutsuz Sevda, güçlü bir dram ve intikam hikayesi olarak öne çıkacak. İntikamın yakıcı gerçekleri karşısında aşkın da duygusal yanlarını bu hikayede bulabileceksiniz. Dizinin yayın günü atv ekranında Aldatmak isimli proje ikinci sezonu ile güçlü bir geri dönüş yapacaktır. Ayrıca Kanal D’nin en iddialı dizilerinden Dilek Taşı da yine perşembe rekabetinin parçası olacak.

TRT1’de yaz döneminin başarılı işlerinden Kendi Düşen Ağlamaz devam ediyor. Hudutsuz Sevda isimli yine dizi projesi de perşembe rekabetinde reytinglerde iyi sonuçlar alabilmek için zorlu bir yarışa girişecek.

Yönetmenliğini Murat Öztürk’ün üstlendiği, senaryosunu Bahadır Özdener’in kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Hudutsuz Sevda”nın merakla beklenen afişi yayınlandı.

Miray Daner ile Deniz Can Aktaş ikilisi reyting rekabetine sert dalış yapacak! 7

21 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle ekran yolculuğuna başlayacak olan, güçlü kadrosu ve ezber bozan hikayesiyle dikkat çeken dizinin afişi sosyal medyada da ses getirdi.

İlk tanıtımıyla büyük beğeni toplayan, FOX izleyicisiyle yakında buluşmaya hazırlanan dizinin kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen.”

Dizinin hikayesi de çok dikkat çekici olacak…

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim, (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Leto’lardan Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile tamamen değişecektir.

“Hudutsuz Sevda” 21 Eylül Perşembe gününden itibaren her perşembe saat 20.00’de FOX’ta.