Ana sayfa Dizi Fragmanları Mucize Doktor 1. Bölüm 1 Fragmanı İzle

Mucize Doktor 1. Bölüm 1 Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı, FOX’un merakla beklenen dizisi “Mucize Doktor”, 12 Eylül Perşembe saat 20.00’de ilk bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin başrolünde Taner Ölmez bulunmakta… 1.bölümden ilk fragman da yayınlandı. Perşembe gününü birçok izleyici sabırsızlıkla beklemekte… İlk bölümden ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Peki Mucize Doktor nasıl bir dizi?

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor” önemli isimleri kadrosunda buluşturdu.

Taner Ölmez’in yanı sıra kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” için geri sayım başladı.