Ana sayfa Dizi Haberleri Mucize Doktor için Fox TV’nin son kararı büyük risk taşıyor!

Mucize Doktor için Fox TV’nin son kararı büyük risk taşıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Analiz Özel –Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor, bu sezonun en başarılı yapımlarının başında yer alıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle yeni bölümlerin çekilemediği için yeni bölümleri yayınlanamayan Mucize Doktor dizisi için Fox TV, dikkat çeken bir karar aldı.

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin şu ana kadar toplam 28 bölümü yayınladı. Fox TV, uzunca bir süre daha yeni bölümlerin çekilmeyeceğini hesap ederek, perşembe akşamlarını da kaptırmamak adına diziyi en baştan itibaren tekrar yayınlama kararı aldı. 9 Nisan Perşembe akşamından itibaren de birinci bölüm ekranlara yer alacak.

Mucize Doktor için Fox TV'nin son kararı büyük risk taşıyor! 7

Her ne kadar kulağa hoş gelse de Mucize Doktor’un sürekli ekranda olması izleyicileri sıkacak bir durum da içinde barındırıyor. Tekrar bölümlerle birlikte neredeyse bir sezona yayılan bir Mucize Doktor yayınları 2. sezon için avantaj mı olur yoksa dezavantaj mı? 1.sezonun artık yeni bölümlerle devam etmesi ihtimali çok zayıf. Salgın Nisan sonuna doğru hafiflese bile Mayıs ayında sete çıkılır mı bilinmez?

Mucize Doktor dizisinin çok başarılı geçen sezonunun ardından ara vermesi ve bir süre izleyicilerin bu yapımı özlemesi daha etkili olabilirdi. Fox TV’nin yayın doldurma adına aldığı bu karar ters teper mi, işte bunu ileride göreceğiz.

Mucize Doktor yeni bölüm yok ama kamera arkası var! Dizinin 27. bölümünden kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Videodan keyifli anları izleyebilirsiniz.