SON DAKİKA
21 Eylül 2019 08:31

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert 10 Ekim 2018 Çarşamba günkü bölümünün tamamını izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 10 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen bölümü yine büyük bir yankı uyandırdı. Kaybolan Yasemin hanımın komşusu Burcu hanımın anlattıkları, yine Yasemin hanımın erkek arkadaşının sözleri, ayrıca komşusunun ifadeleri programa damgasını vurdu.İkizlerin devlet güvencesinde olmasının yanı sıra, Koko’nun da yuvasına kavuşturulması önemli detaylardandı.

Programın 10 Ekim Çarşamba günü ekrana gelen bölümünün tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanır

İlgili Haberler