SON DAKİKA
21 Eylül 2019 07:35

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert 11 Ekim 2018 Perşembe programını full hd izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı atv ekranlarında hafta içi sabah kuşağında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Anlı ve ekibi, kayıpları buluyor, cinayet davalarını aydınlatıyor, sosyal sorumluluk projeleriyle örnek oluyor. Programın 11 Ekim Perşembe günü ekrana gelen yeni bölümünde de önemli konular konuşuldu.

Murat’ın evliliğinde sorunlar mı vardı? Yasemin hanımın kaybolması konusunda yeni detaylar ortaya çıktı. Programın 11 Ekim Perşembe günkü bölümünün tamamını full hd olarak videodan izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanır

İlgili Haberler