SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:46

SON HABERLER

Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Nisan Perşembe Bölümünü İzle

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında flaş bir açıklama yapıldı. 4 Nisan Perşembe günü ekrana gelen programda 545 gündür kayıp olan Fatma Uyanık ile ilgili soruşturmada 4 kişinin gözaltına alındığı bilgisi izleyicilerle paylaşıldı.

Karaman’ın Sarıveliler ilçesinde 6 Ekim 2017’de kaybolan Fatma Uyanık ile ilgili sıcak gelişme yaşandı. Müge Anlı, bugün o sıcak gelişmeyi duyurdu. Anlı, 31 yaşındaki Uyanık’ın kaybıyla ilgili olarak savcılığın düğmeye bastığını ve 4 kişinin gözaltına alındığını aktardı.

Savcılığın talimatıyla gözaltına alınan şüphelilerin sorgusu devam ediyor. 4 Nisan Perşembe günü yayınlanan programda başka detaylar da vardı. Programın tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler