SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 23:51

SON HABERLER

Müge Anlı İle Tatlı Sert İzle 15 Ekim 2018 Pazartesi

Müge Anlı’nın 15 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde önemli konulara yer verildi. Murat Tekin’den haber alınamıyor… Murat Tekin’in başına na geldi? Nazmiye hanımı yıkan haber… Süheyla hanım ilk defa kızı ile konuşuyor… Doğum günü kutlaması için çıktılar, bir daha dönmediler… Haydar Sırça polisten neden çıkıyor? Hayattaki tek dileği çocuklarına kavuşmak… 12 yaşındaki kayıp Göknür bulundu…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 15 Ekim Pazartesi günü yayınlanan bölümünün tamamını videodan izleyebilirsiniz…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı atv ekranlarında hafta içi sabah kuşağında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Anlı ve ekibi, kayıpları buluyor, cinayet davalarını aydınlatıyor, sosyal sorumluluk projeleriyle örnek oluyor. Programın yeni bölümünde de önemli konular konuşuldu.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Müge Anlı ile Tatlı Sert, yapımcılığını ve sunuculuğunu Müge Anlı’nın yaptığı, yönetmenliğini Hüseyin Coşkun’un üstlendiği 2008 yılından bu yana atv’de sabah kuşağında yayınlanan kayıp kişilerin arandığı, Türkiye’nin en etkili sabah programlarındandır.

Müge Anlı, birçok kayıp vakasını sonuca ulaştırmış ve aileleri buluşturmuştur. Program sayesinde çok sayıda cinayet dosyası çözülmüştür.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanır

İlgili Haberler