SON DAKİKA
24 Nisan 2019 19:14

SON HABERLER

Müge Anlı peşini bırakmadı, Nazmiye Oruçoğlu cinayetinde 2 tutuklama kararı çıktı!

Müge Anlı peşini bırakmadı! Nazmiye Oruçoğlu cinayetinde 2 şüpheli tutuklandı, oğlu serbest kaldı! Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 8 Kasım Perşembe günü ekrana gelen bölümünde konuyla ilgili son bilgiler paylaşıldı. Videodan izleyebilirsiniz.

atv ekranlarında izleyicilerle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir gayrimenkul zengini Nazmiye Oruçoğlu’nun önce kaybolduğu ve bulunması yönünde yayınlar yapıldı. Daha sonra ise Oruçoğlu’nun cesedi terk edilmiş bir minübüste bulunmuştu. Cinayetle ilgili gözaltına alınan eski eş Yüksel Y., oğlu Serhat Y. ve minibüsün sahibi Erhan Ç. gözaltına alınmaları ardından mahkemeye sevk edildi. Erhan Ç. ve Yüksel Y., ‘Kasten Öldürme’ suçu kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi. Oğlu Serhat Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

İlgili Haberler