Ana sayfa Dizi Haberleri Muhteşem üçlü buluştu, Onur Saylak yeni proje için çalışmalara başladı!

Muhteşem üçlü buluştu, Onur Saylak yeni proje için çalışmalara başladı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu ve yönetmen Onur Saylak, son dönemde üç dizide göründü… Çarpışma isimli proje Veli karakterini başarıyla canlandıran oyuncu, ardından da Kuzgun dizisinde Ferman karakteri ile yer aldı. Son olarak Babil dizisinde Egemen olarak izlediğimiz Onur Saylak, müthiş oyunculuk yeteneklerini de sergileme fırsatı buldu.

Ancak Onur Saylak’ın bir de yönetmenlik yönü var. Saylak, yeni projesinde bir kez daha sahne arkasına çekilecek ve Netflix’in yeni film projesinin yönetmeni olarak setlere geri dönecek. Onur Saylak bu yeni projede daha önce birlikte işler yaptığı senarist Hakan Günday ve yapımcı Kerem Çatay ile birlikte çalışacak.

Muhteşem üçlü buluştu, Onur Saylak yeni proje için çalışmalara başladı! 8

Kıvanç Tatlıtuğ ile Funda Eryiğit ikilisinin filmin başrolünde yer alacağı bilgisi de ortaya çıktı. Bu ikiliyi bir arada görmek için heyecanlanan geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Onur Saylak ise yeni projeye 3 önemli işe birlikte imza attığı senarist Hakan Günday ile birlikte çıktı. Netflix için hazırlanan ve Ay Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen yeni filmin ismi henüz belli olmadı.

Onur Saylak, daha önce yönetmen olarak yer aldığı Şahsiyet dizisinin Emmy Ödülleri’nde Haluk Bilginer’e ‘en iyi erkek oyuncu’ ödülünü getirmesinin mutluluğunu yaşamıştı. Saylak’ın bu projesinde birlikte çalıştığı isim Hakan Günday olmuştu.

Ay Yapım’ın patronu Kerem Çatay da yapımcı olarak bu büyük başarıda yer aldığı ve aşağıdaki fotoğraf da bu dörtlünün Şahsiyet başarısı olarak kayıtlara geçti.

Muhteşem üçlü buluştu, Onur Saylak yeni proje için çalışmalara başladı! 9

Daha ve Uysallar isimli sinema filmlerinde de yine Kerem Çatay, Onur Saylak ile Hakan Günday üçlüsünün imzasını bulabilirsiniz. Şimdi de bu üçlü yeni bir sinema filmi için bir araya geldi.

Hakan Günday hikayeyi yazdı ve Onur Saylak da yönetmen koltuğuna oturarak çalışmalara başladı. Tabii ki yapımcı olarak da Kerem Çatay yine desteğini sergiledi.

Hem oyuncu hem yönetmen olarak yoluna devam eden Onur Saylak, bir kez daha gündemde yer almayı başardı.