SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:30

SON HABERLER

Murat Cemcir ve Ahmet Kural’dan hayranlarına dizi sürprizi geldi!

Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu, Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in yeni dizi projesiyle ilgili detayları yazdı:

Film vizyonda, dizi yeni sezona

Ahmet Kural ile Murat Cemcir, 2015 yılında ekrana veda eden ‘Kardeş Payı’ndan bu yana dizi çekmiyor. İkili, bu süreçte boş durmadı. Reklamlarla ekranlarda, filmlerle de sinemalardaydı. ‘Ailecek Şaşkınız’ adlı yeni bir komediyle sevenlerin karşısına çıkan oyunculara, epeydir ara verdikleri ekrana, yeni bir diziyle dönüp dönmeyeceklerini sordum.

Çünkü Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği komedilerde izlemekten keyif aldığım ikili Kural ve Cemcir…

Kural, Selçuk Aydemir’in yeni bir dizi yazmaya başladığını söyledi. Cemcir ise “Selçuk, senaryoyu bitirmeden göstermez bize. O yüzden bekliyoruz senaryoyu bitirip, önümüze koymasını” dedi.

Aydemir, Kural ve Cemcir, yapımcılar için çalışması zor bir ekip. Çünkü, işlerine karışılmaması gibi katı kuralları var. Yapımcılarla kanalların anlaşması reyting odaklı olduğu için, parayı veren düdüğü çalmak istiyor doğal olarak. Davul yapımcıda, tokmak senarist, yönetmen ve oyuncularda olunca da, uzun soluklu yürümüyor ilişkiler… Bu gerçeği hatırlatınca onlara, son dönemdeki filmleri gibi çekecekleri dizinin de sahibi oldukları TR 40 33 Productions adına yapılacağını söylediler.

İlgili Haberler