Ana sayfa Dizi Haberleri Ne Demet Özdemir ne Ebru Şahin! 17 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun’un başarısı ablalarını geçti!

Ne Demet Özdemir ne Ebru Şahin! 17 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun’un başarısı ablalarını geçti!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Su Burcu Yazgı Coşkun’u Kardeşlerim dizisiyle tanıyan birçok izleyici var. Ancak genç oyuncunun ekran macerası 2012 yılında başladı ve bugüne kadar da farklı projelerde kendisini gösterdi. 2004 doğumlu olan Su Burcu Yazgı Coşkun, 8 yaşındayken başladığı oyunculuk yolculuğunda çok iyi bir noktaya geldi.

Karadayı dizisinde Neşe karakteri ile onu hatırlayanlar olacaktır, Aşk Yeniden’de Elif karakterinde de yine oyuncuyu izlemiştik. Birçok dizi hayranı ise Bizim Hikaye’nin Ceylan’ı olarak da hatırlayabilir. Kuzgun dizisinin yarası içinde olanlar da Naz karakterini hatırlayacaktır.

Sonuç olarak kameralara alışkın bir isim olan Su burcu Yazgı Coşkun, 17 yaşında ve kendisinden yaşça çok büyük oyuncular ile boy ölçüşmeye başladı. Bunu yetenekleri noktasından olduğu kadar, sosyal medyadaki popülerliğinde de görebilirsiniz.

Su Burcu Yazgı Coşkun, Kardeşlerim dizisindeki Asiye karakteri ile yine çok sevildi ve yine hayranlarından büyük bir destek buldu. Bu destek sonucunda da 2021 yılında en çok konuşulan ikinci kadın oyuncu olmayı başardı. Adba Analytics’in 2021 yılı için yaptığı araştırmanın sonuçları ilginç veriler ortaya koydu.

Ne Demet Özdemir ne Ebru Şahin! 17 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun'un başarısı ablalarını geçti! 9

Hande Erçel gibi son yılların en popüler kadın oyuncusunu geçemese bile, birçok ünlü ismi geride bırakan genç oyuncu müthiş bir sıçrama yaptı.

1.04 milyon paylaşım ile ‘en popüler kadın oyuncular’ listesinde ikinci sırada gördüğümüz oyuncu, birçok ünlü ismi geride bıraktı.

Ayça Ayşin Turan, Demet Özdemir, Ebru Şahin, Tuba Büyüküstün… Bu isimlerin hepsi de genç oyuncudan daha az konuşuldu… Sıla Türkoğlu da Emanet dizisindeki başarılı çıkışı ile konuşulan isimler arasındaydı ama Su Burcu Yazgı Coşkun’un rakibine iki kata yakın fark attığını belirtelim.

Cemre Baysel, Damla Sönmez ve Burcu Özberk de son yılların sevilen ve çok öne çıkartılan oyuncuları oldular ama Su Burcu Yazgı Coşkun, onlara da bu istatistik sonuçlarına göre büyük bir fark atmış durumda.

Ne Demet Özdemir ne Ebru Şahin! 17 yaşındaki Su Burcu Yazgı Coşkun'un başarısı ablalarını geçti! 10