Nefes Nefese 9. Bölüm Fragmanı İzle! Nefes Nefese yeni gününde Star TV’de

04 Ekim 2018 Perşembe, 09:26
Nefes Nefese 9. Bölüm Fragmanı İzle! Nefes Nefese yeni gününde Star TV’de

Star Tv’nin çok iddialı başlayan dizisi Nefes Nefese, Çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz’in başlaması ile reytinglerde büyük düşüş yaşamıştı. Star TV, diziyi yayından kaldırmak yerine yeni gününde ekrana getirmeye karar verdi. Uğur Yücel, Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştığı dizinin 9. bölümü Pazar günü saat 20.00’de izleyici ile buluşacak.

İşte 9. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

İlk bölüm görüntülerini youtube’daki dizi kanalından veya aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz…

7 Ekim Pazar günü yayınlanacak 9. bölümün özeti:

Rüya ve Babası Arasındaki İpler Kopuyor!

Sultan’ın, Alacanlar çiftliğinde çalıştığını öğrenen Atmaca, kızını Yusuf ile görüştürmemek için elinden geleni yapmaya çalışsa da Rüya Yusuf’a verdiği sözü tutmakta kararlıdır.

İki aşığın birlikteliğinin önündeki tek engel Atmaca değildir. Yusuf’un babası da beklemedikleri bir şekilde onlara karşı çıkar. Yusuf ve Rüya için tek çare kalmıştır: Ailelerini geride bırakıp birbirlerine sıkı sıkı tutunmak…

Yaşananlardan dolayı Rüya umutsuzluğa kapılır. Yusuf sürpriz teklifiyle Rüya’nın tekrar moralini yerine getirir. Atacakları cesur adım ile artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Salih’le arkadaş olarak kalmak isteyen Mercan, başka bir kızın ona yakınlaştığını görünce işin rengi değişir. Mercan, Salih’e karşı duyguları olduğunu kendisine itiraf edebilecek midir?

Rüya’nın babasının Atmaca olduğundan habersiz olan Yusuf, onunla konuşmak ister. Atmaca’nın, Yusuf’la buluşacağının bilgisini alan Selma ise görevi ve aşkı arasında kalır. Selma’yı zorlu bir seçim beklemektedir.

Rüya’nın kendi kızı olma ihtimaliyle yüz yüze gelen Sultan geçmiş sırları eşelemeye başlar. Sultan, gerçekleri açığa çıkarıp Rüya’ya onun kendi kızı olduğunu açıklayacak mıdır?

melisa şen olsun haberleri için

nefes nefese haberleri için