SON DAKİKA
16 Temmuz 2019 10:23

SON HABERLER

Nefes ve Asiye kazan kaldırıyor! Sen Anlat Karadeniz dizisinde dramın yerini komedi alıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, Çarşamba akşamı 46. bölümüyle ekrana gelecek.
Televizyongazetesi/Detay

Geçtiğimiz hafta yeni bölümü yayınlanmayan dizi, bu hafta ekrana gelecek.

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun oynadıkları dizinin 46. bölüm tanıtımı, yeni bölümde komik ve eğlenceli anlara sahne olacak.

Tahir, Yiğit ve Nefes’e güzel bir sürpriz yapıyor ve bisiklet hediye ediyor. İki aşığın oğullarıyla birlikte uzun süre sonra romantik ve keyifli bir gün geçirecekleri dizide, izleyici de artık çok sıkıldığı entrikalardan uzak bir bölüm izleyecek.

Tahir ve Nefes’in Yiğit’le birlikte hayatları yoluna girmeye başlarken, Mustafa ile Tahir’in İstanbul’a gitmesi olay olacak!

Kocalarıyla telefonda konuşan Asiye ve Nefes, yanlış anlaşılma sonucu kıskançlık krizi çıkaracaklar.

Vedat’ın ölümünden sonra bambaşka bir hayata yelken açan Kaleli ailesinin aşıkları, eğlenceli sahnelerle ekran başındakileri de çok güldürecek.

Bu arada Vedat’ın ölmeden önce bıraktığı CD’de bahsettiği sürprizin ne olduğu ise merak konusu.

İşte Sen Anlat Karadeniz 46. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Vedat’ın öldüğünü öğrenen Nefes o yaşarken söyleyemediklerini Vedat’ın mezarında dile getirir. Geçmişi geride bırakmaya kararlı olan Nefes ve Tahir, artık tüm hesapları kapatıp yeni bir hayata başlamaya hazırdır.

Saniye kırıp döktüklerini onarmaya karar verir. Af dilemeye Nefes’ten başlayan Saniye sonunda evlatlarını bağrına basar.

Nazar ve Murat’ın düğünü yapılır. Cemil tarafından kapıya konan Nazar’ın, artık Murat’tan başka kimsesi yoktur. Düğünde yaşanan beklenmedik olay herkes için herkes için büyük sürpriz olur…

İlgili Haberler