Ana sayfa Sosyal Medya Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi

Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü isimlerin instagram paylaşımları, takipçilerini de mutlu eden pozlarıyla ilgiyle izleniyor. Kimi en mutlu zamanlarını paylaşırken, kimi oynadığı diziden, kimi ev halinden, kimi dostlarıyla bir araya geldikleri keyifli anlarından, kimi doğum günü partilerinden paylaşımlar yapıyor.

Eylül ayının gelmesiyle birlikte set telaşları da başladı. Diziler bir bir yayına girerken oyunculardan daha çok set fotoğrafları geliyor. Biz bu paylaşımda biri set, ikisi set dışında fotoğrafı bir araya getirdik. Ortak konseptleri mutlu anlarından kareler olması.

3 kadın oyuncunun paylaşımları, bugünün göze çarpanları arasındaydı. Nehir Erdoğan, Begüm Birgören ve Belçim Bilgin’in mutlu anlarıyla instagram’da yerlerini aldılar.

Onlardan ilki TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde oynayan Nehir Erdoğan. Oyuncu, çoğu zaman yaptığı paylaşımlardaki fotoğraflarından çok, yanına düştüğü notla dikkat çekiyor. Zira derin anlamlar içeren sözler, cümleler kullanmayı seviyor oyuncu. Bu kez “İşte bazen öyle” diyerek sadece o an ne kadar mutlu olduğunu anlatan bir ifade kullanmış. Filtresiz paylaşımında deniz kenarında sevimli köpeğiyle yanyana…

işte bazen öyle. dünyanın en mutlu anı. filtre miltre işlemez. ????

Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi 9

Yeni sezonda Kanal D’nin Hekimoğlu dizisine katılan Belçim Bilgin’in de keyfi hayli yerinde. Oyuncu, kamera arkasında rol arkadaşıyla gülümserken takılmış objektife. Bu an için İngilizce olarak “Silahşörler için çok tatlı bir an” yorumunu yapıyor oyuncu ve yeni bölümü hatırlatıyor.

Such a sweet moment for musketeers ????‍????????‍♂️

#hekimoğlu bu akşam yeni bölümüyle #kanald ‘de✌️

Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi 10

Bir başka mutlu isim ise Begüm Birgören. Zira oyuncu doğum gününü kutluyor. Bir yaş daha alan Birgören, doğumgünü pozuyla objektiflere mutlu anlarını yansıtmış ve mutlulukla ilgili duygularını paylaşmış.

İşte o paylaşım…

20 Eylül???? Bir yaşıma daha girdim.✨
Yine tek başıma fotoğrafımın olmadığı bir gece daha..???? Neyse ki bu canımın yarısı kadının da bugün doğumgünü❤️ @sebnembirgoren
“Kaç yaşında olduğunuzu bilmeseniz kaç yaşında olurdunuz?” Verdiğim cevap sürekli değişiyor ama mutluluğun koşullara bağlı bir şey olmadığını, hayatı bunun üzerine kurmanın rahatlığını öğrendiğim bir yaştayım. Mutluluğun maddenin konusu olmadığını, bir ruh hali olduğunu daha iyi anlıyorum. Mutluluğun şimdi olduğunu, yarına ertelenenlerin ‘mut’ değil ‘umut’ olduğunu fark ediyorum. Mutluluk ruhun konusuymuş???? ..ve sonsuzmuş❤️ Her şey için şükürler olsun.????????

#happybirthday #iyikidoğdunşeboli #20eylül #22eylül #levhimahfuz

Nehir Erdoğan filtresiz mutlu, Belçim Bilgin Hekimoğlu setinde tatlı bir anda, Begüm Birgören bir yaşına daha girdi 11