SON DAKİKA
17 Eylül 2019 15:17

SON HABERLER

Nehir Erdoğan hayranları Benim Adım Melek sevinci yaşıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz sezen İkizler Memo Can dizisinde Özgürcan Çevik ve Emir Berke Zincidi ile birlikte başrolde yer alan Nehir Erdoğan, yeni sezonda yeni dizide…

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek’in ilk fragmanı yayınlandı.Nehir Erdoğan da bu fragmanı instagram hesabından takipçileri ile paylaştı.

Dizinin fragmanı sosyal medyada beklenen ilgiyi görmese de Nehir Erdoğan hayranlarının bir hayli heyecanlı olduğu gözleniyor.

Yabancı Damat dizisinde canlandırdığı Nazlı karakterine gönderme yapan bir hayranı, “En sevdiğim oyuncu.Sanki Nazlı geri döndü. Yabancı Damat’taki Nazlı” diyerek dizinin Gaziantep’te çekiliyor olmasına gönderme yaptı.

Nehir Erdoğan hayranları diziyi mutlaka izleyeceklerini belirten yorumlarda bulunmakta.

Birçok takipçisi “Yolun açık, reytingin bol olsun” diyerek oyuncuya destek verdi.

Bazı hayranları ise İkizler Memo Can dizisinin bitmiş olmasından rahatsızlık duyduklarını belirtiyor.

İşte Nehir Erdoğan’ın paylaşımı:

Vazgeçmek değil, hayata umutla tutunmaktır annelik…
.
#BenimAdımMelek Eylül’de #TRT1’de!
@adimmelektrt @trt1

Benim Adım Melek dizisinden detaylar:

TRT1 ekranlarında izleyiceğimiz yeni dizi Üs Yapım imzalı, Benim Adım Melek… Senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturuyor.

Geçtiğimiz sezon Kanal D ekranında İkizler Memo Can’da izlediğimiz Nehir Erdoğan ile geride bıraktığımız sezon Verda dizisinde beklediği çıkışı yakalayamayan Kutsi dizinin başrolünde yer almakta.

Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk de dizide başrollerdeki diğer isimler olacak.

Dizinin çekimleri başladı. Setten uyumlu bir çalışma ortamı oluşturuldu. Dizinin odak noktası ise bir hayatı yeni baştan inşa etmek…

Dizinin çekimlerine yurt dışında başlanmıştı. Sırbistan’ın Belgrad şehrindeki çekimler yoğun yağış nedeniyle zorlukla tamamlanmıştı.

Sezonun iddialı projelerinden birisi olan Benim Adım Melek’in Eylül ayında ekranda olması bekleniyor.

İlgili Haberler