Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar’ın buluştuğu Tamirhane nasıl bir film?

Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar’ın buluştuğu Tamirhane nasıl bir film?

tarafından ker_def

Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca, Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ı kadrosunda buluşturan Tamirhane filminin afişi yayınlandı.

Yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara film, ASC Films ve idpro’nun üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı.

Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar'ın buluştuğu Tamirhane nasıl bir film? 8

Güçlü oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle merak uyandıran filmin vizyon tarihi 11 Kasım 2022 Cuma günü olarak açıklandı. İzleyicisiyle buluşmaya hazırlanan filmin konusu ise;

Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar.

Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar'ın buluştuğu Tamirhane nasıl bir film? 9

Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner kazanına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.