Ana sayfa Dizi Fragmanları Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun dizisi, BluTV’ye transfer oldu

Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun dizisi, BluTV’ye transfer oldu

tarafından ker_def

BluTV’den izleyicilerine müjdeli haber geldi. Youtube’da her bölümü 1 milyonu aşkın görüntülenmeyle büyük beğeni toplayan ‘Aynen Aynen’, artık yepyeni bölümleriyle sadece BluTV’de ekranlara gelecek.

Yapımcılığını Games Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ‘Benim Varoş Hikayem’ belgeseliyle ses getiren Yunus Ozan Korkut’un oturduğu ‘Aynen Aynen’, yepyeni hikayesiyle sadece BluTV’de diziseverlerle buluşacak.

İŞTE FRAGMANLAR:

URAZ KAYGILAROĞLU

NİLPERİ ŞAHİNKAYA

 

Kuşağının sevilen oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ile Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan dizi, kadın-erkek ilişkilerine mizahi ve bir o kadar da gerçekçi bir dille anlatarak Emir ve Nil’in eğlenceli serüvenlerini ekranlara getirecek. Dizide Emir ve Nil, hem ilişkide karşı tarafa kendilerini göstermek istedikleri hallerini hem de aslında kendi gerçek düşüncelerini görüp bu zıtlık karşısında seyircilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.

Bugüne kadar toplamda 11 milyon görüntülenmeye ulaşan yeni nesil internet dizisi ‘Aynen Aynen’, 17 Ekim’den itibaren yepyeni bölümleriyle her Perşembe günü BluTV’de ekranlara gelecek.