Ana sayfa Dizi Fragmanları Nöbet final bölümüyle izleyicilere veda ediyor! İşte final bölümünde yaşanacaklar!

Nöbet final bölümüyle izleyicilere veda ediyor! İşte final bölümünde yaşanacaklar!

tarafından ker_def

Show TV’nin büyük iddialarla başlayan Nöbet dizisi bu akşam yayınlanacak olan 8. bölümüyle birlikte final yaparak hayranlarına veda edecek. Nöbet dizisinin final bölümünde neler olacağıyla ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Yapımcılığını Pana Film/Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, Gökhan Erkut’un yönetmenliğini yaptığı Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Deniz Bolışık, İpek Karapınar, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Nöbet bu akşam final bölümüyle ekrana geliyor. Eğitim kamplarında yetiştirilen binlerce çocuktan, Bünyamin ve Yusuf eylem planı için seçiliyor. Canlı bomba eğitimi alan bu iki kardeş, aldıkları emirle hazırlıklara başlıyor. Hedef ise sınıra en yakın yerleşim birimi olan Hatay-Elmalı…

Nöbet final bölümü ön izleme:

Jandarma bu iki kardeşe ulaşmak için, ellerine geçen her delili değerlendiriyor. İki kardeşin ailesine ulaşan askerler, bölgeye eleman sağlayan bir örgütün haberini alıyor.

Askerler bu örgütü çökertip, planlanan büyük eylemi durdurabilecek mi? Kendisine kurulan suikast planından sonra, sonunun geldiğini düşünen Ziya Cevran, Binbaşı Barış’ın karşısına çıkıyor! Bu planın sahibini öğrenmek isteyen Ziya, tetikçinin kendisine verilmesini istiyor.

Nöbet final bölümü fragmanı:

Ancak Binbaşı Barış’ın verdiği cevap onu iyice çıldırtıyor! Jennifer ile bağlantıya geçen Ziya Cevran, kendisine kurulan suikast planının sahibini arıyor. Jennifer ise bu durumu hemen kendi lehine çeviriyor.

Akıl dolu yönlendirmeleriyle bir adres veriyor. Ziya Cevran’ ın aldığı bu adres Melik Nizamoğlu’nun adresi!

“Nöbet” bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle Show TV’de!