SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:40

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ve Müjgan evleniyor

Atv’nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 32. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizide Yılmaz ve Müjgan evleniyor.

Züleyha, bu evlilik karşısında çaresiz kalıyor. Demir ve Züleyha arasındaki çatışma devam ederken yaşanan bu evlilik, Züleyha’yı yıkıyor.

Bu arada Ercüment’in bir kadını taciz ettiğini gören Yılmaz, olayı görüyor ve müdahale ediyor.

O kadının kim olduğu ise merak konusu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 32. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Bir zamanlar en yakın dostu olan Cengaver’in yardımıyla, Yılmaz’a bir kez daha yenilen Demir Yaman çılgına dönüyor! Hesap sormak için Cengaver’in kapısına giden Demir Yaman, öğrendiği başka bir gerçekle alt üst oluyor!

Konağın mutfağında hareketli dakikalar! Saniye’nin göz hapsindeki Seher zor anlar yaşarken, Fadik bambaşka dünyalarda gezmektedir. Fadik’teki bu değişikliğin sebebi ne? Eline yeni bir koz geçen Gaffur, pusuda bekliyor. Konağın yerinde duramayan misafiri Ercüment, Çukurova’da olanlardan habersiz bağlantılar kurmaya başlar. Peki Ercüment’in bu hesapsız hareketleri nasıl cevap bulacak?

Postacının getirdiği ve Şermin’i çılgına döndüren zarfta ne var? Büyük konakla artık arasında kalın bir duvar örülü olan Şermin’in gözü bu haberden sonra hiçbir şeyi görmüyor. Şermin şimdi kimlerin kapısını çalacak?

Huğlarda ortalık karışıyor! Bir sürü adamın ani baskınına uğrayan huğlara kim müdahale etmeye çalışıyor? Oğlu Adnan’ın hasretiyle yanıp tutuşan Züleyha artık zor anlar yaşıyor. Züleyha bu duruma daha ne kadar dayanabilecek? Gaffur’u ağına düşüren Seher, hedef mi değiştiriyor? Seher yeni kurbanı ile birlikteyken onları kim görecek?

İlgili Haberler