Ana sayfa Dizi Haberleri O ne sahneydi öyle? Baba dizisinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş, resmen oyunculuk dersi verdiler!

O ne sahneydi öyle? Baba dizisinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş, resmen oyunculuk dersi verdiler!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Show TV’de ekrana gelen Baba dizisi, izleyiciyi gözyaşlarına boğan bir bölümle Salı akşamı yayındaydı. Dizinin yeni sezonunda yaşanan büyük değişiklikler, ayrılıklar ve yenilikler sonrasında sezona bambaşka bir şekilde dönmesi ile birlikte heyecan da yüksek! Sezon başından beri izleyenlerin heyecanla bekledikleri bir kavuşma ise sonunda gerçekleşti!

Ailenin başlarına gelen felaket sonrasında babaları Emin’i kaybetmeleri, çok zor zamanlar geçirmeleri, izleyicinin yüreğini burkmaktaydı. Emin, kaçırıldıktan sonra iyice aklını da yitirmiş bir haldeydi ama ailesine ulaşmaya çalışıyordu bir taraftan. Kadir de hem ailesini bir arada tutmaya çalışıyor hem de yılmadan babasını arıyordu.

18. bölümü yayınlanan dizide, İlhan’ın aldığı bir bilgi sonrasında tüm dengeler değişirken, Emin de aylar sonra ailesi ile ilgili bazı bilgilere ulaşmıştı. Kadir ise babası ile ilgili öğrendikleri sonrasında ona bir adım daha yaklaşmıştı. Sonunda Kadir, babasını metruk bir evde perişan halde buldu.

Aklı tam olarak yerinde olmayan Emin, önce başta oğlunu tanımadı ve kötü bir şey yapacağını sanarak tedirgin oldu. Ancak gözyaşları içinde babasına sarılan Kadir’in perişan hali, izleyenleri darmaduman etti. Kadir’in ağlayarak babasına sarılmasından sonra Emin de oğlunu hatırladı.

Baba oğulun bu şekilde kavuşmaları ise ekran başındakileri sarsan anlara neden oldu! Diziyi takip edenler, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın bu sahnesine övgü dolu yorumlar yağdırarak adeta bir oyunculuk resitali yaşandığı görüşlerini paylaştılar sosyal medyada.

İşte ekran başındakileri ağlatan o kavuşma sahnesine gelen yorumlardan bazıları…

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank