Ana sayfa Dizi Haberleri Rüçhan’ın lafları Soner’e resmen tokat gibi çarptı! İşte Üç Kız Kardeş’te herkesin içinin yağlarını eriten sahne…

Rüçhan’ın lafları Soner’e resmen tokat gibi çarptı! İşte Üç Kız Kardeş’te herkesin içinin yağlarını eriten sahne…

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi, her bölümüyle ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan dizi, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanmakta. Başrollerde İclal Aydın ile birlikte Reha Özcan, Almila Ada, Özgü Kaya, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven’in yanı sıra ön plana çıkan isimler arasında Veda Yurtsever de var.

Deneyimli oyuncu Veda Yurtsever, rol aldığı her yapımda dikkat çeken bir performans ortaya koyuyor. Başarılı oyunculuğu ile yine Üç Kız Kardeş dizisinde de Rüçhan karakteri ile her bölüm izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Her ne kadar Rüçhan karakteri sevilmese de zaman zaman sert müdahaleleri, Türkan’a yaptıklarıyla saç baş da yoldursa bazen doğru sözleri ile de izleyicinin hak verdiği bir karakter.

Somer ve Türkan arasında suların durulmadığı bir bölüm yaşandı. Nesrin ile karşılaşan ve mahçup duruma düşen Somer, bunun suçunu annesinde buldu! Eve gittiğinde Rüçhan ve Somer arasında sert bir tartışma yaşandı. Rüçhan, Nesrin’in Somer’e tavırları karşısında kızları ve tüm ailesinin açıklarını ortaya dökmeye çalışırken, Somer ise annesini suçladı.

Somer, Nesrin’in kendisine tepkisi ve Sadık’ın kalp krizi geçirmesinin nedeninin annesinin onlara anlattıkları ve sert sözleri olduğunu söylerken, Rüçhan ise kendisini savunarak tersledi. Bu sahnede anne oğlu oynayan Veda Yurtsever ile Berker Güven’in karşılıklı oyunculukları izleyenler tarafından da çok beğenildi.

İki oyuncunun sahneleri için yorum yapanlar, performanslarını öven mesajlar ilettiler. Bu arada her ne kadar sevilmeyen bir karakter de olsa sonunda Somer’in ağzının payını vermesi nedeniyle Rüçhan’a ‘ağzına sağlık’ diyen izleyicilerin adeta içinin yağlarını eritti bu sahne!

Karısına yaptığı eziyetleri annesinin yüzüne vuran Somer, “Ben karına onları yaparken sen neredeydin? hatırladım, o kızıl çıyanla gerdek gecesinde fingirdiyordun. Beni parmağınla işaret etmeden önce kendi ellerin temiz mi önce ona bak!” sözleriyle kalakaldı! İşte Somer’in yüzüne vurulması gereken en doğru sözcükler de sonunda yerini bulmuştu!

Üç Kız Kardeş 4 Ekim Salı akşamı yayınlanan 20. Bölümde Somer ve Rüçhan arasında yaşanan krizle birlikte izleyici, Somer’e olan kızgınlığını da Rüçhan sayesinde rahatlattı.

Rüçhan, Somer’in Mine’yle birlikte olduğu dönemleri hatırlatarak kendisinin de suçlarını hatırlatıp yüzüne vurunca, Somer de kalakaldı ve hiç bir şey söyleyemedi!

İşte izleyicinin içinin yağlarını eriten o sahne…