Ana sayfa Sosyal Medya Ömer dizisi 1. bölümüyle sosyal medyada beğeni topladı!

Ömer dizisi 1. bölümüyle sosyal medyada beğeni topladı!

tarafından ker_def

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Ömer dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerden yoğun ilgi gördü. Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken dizi, gece boyunca sosyal medyada da çokça konuşuldu.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

İlk bölümüyle sosyal medyada beğeni toplayan Ömer, Twitter’da TT listesinde yer aldı. Dizinin 2.bölüm tanıtımı da şimdiden büyük merak uyandırdı.

‘Ömer’, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00’de Star’da.