Ana sayfa Dizi Fragmanları Ömer dizisi 52. yeni bölümde Gamze, Büyük Bir Tehlikeyle Karşı Karşıya Kalıyor

Ömer dizisi 52. yeni bölümde Gamze, Büyük Bir Tehlikeyle Karşı Karşıya Kalıyor

tarafından ker_def

Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, 52. bölümüyle 22 Nisan Pazartesi 20.00’de Star’da yayınlanacak. Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Dizinin düşen reytingleri önemli bir sorun olarak gözükürken, ikinci sezon sonunda final yapması bekleniyor. Peki 22 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek Ömer’in yeni bölümünün konusu şöyle;

Gamze ve Ömer, İlkim’in gelişiyle ortaya çıkan karmaşayı engellemek ve Yılmaz Dayı’nın gerçekleri öğrenmesinin önüne geçmek için büyük bir çaba verirler. Nurhayat ile Reşat arasındaki geçmişi öğrenen Çiçek, her şeyi Reşat’ın yüzüne haykırır ve bırakıp gitmenin eşiğine gelir.

Mektupları gönderenin Hakan olduğunu öğrenen Nisa büyük bir hayal kırıklığı yaşar, Hakan ise ilişkileri için bir şans daha ister. Babasına dair önemli bir gerçeği öğrenen Ömer, onunla büyük bir yüzleşme yaşar. Yılmaz’ın baskılarından yorulan Fatma, abisine karşı isyan bayrağını çeker.

Tahir’e önemli bir gerçeği söylemeye hazırlanan Vicdan, Şükran’dan duyduklarıyla beklenmedik bir hamle yapmaya karar verir. Rahmi ile Fatma ilişkilerinde büyük ve güzel bir adım atar. Gamze ile Ömer’in ilişkisinde olumlu gelişmeler yaşanırken, Gamze büyük bir tehlikeyle baş başa kalır.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk kaleme alıyor.

Ömer, 22 Nisan Pazartesi saat 20.00’de Star’da.