Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ömer dizisi başarısıyla göz kamaştırıyor!

Ömer dizisi başarısıyla göz kamaştırıyor!

tarafından ker_def

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Star’ın yeni dizisi Ömer önceki akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle de seyircisinden büyük ilgi gördü.

Yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren OGM Pictures ve Star’ın yeni dizisi Ömer hem sosyal medyada hem de reytinglerde dikkat çeken bir yapım haline geldi. Dizi üçüncü bölümüyle reyting sıralamasında üst sıralara yerleşti.

Sosyal medyada da ilgi gören dizi, başarılı oyunculuklarının yanı sıra sevilen diyalogları ile de adından söz ettirdi. Ömer ve Gamze’nin aşklarının yanı sıra, başarılı oyunculuklarıyla göz dolduran dizinin oyuncuları da sosyal medyada konuşuldu.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Başarılı oyuncuları bir araya getiren dizide; Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor. Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor. Ömer; yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm imkânsızlıklara rağmen tutunacakları aşklarını konu ediniyor.

ÖMER, her pazartesi saat 20.00’de Star’da…